Tervetuloa

Aloitin Howrseilun pikkutyttönä kun suomenkieliset serverit julkaistiin lähes 15-vuotta sitten. Vuonna 2017 vaihdoin käyttäjänimeni pois teresa55'sta, jos joku sen vielä muistaa... Nyt olen kaksikymppinen nuori opiskelija ja jotenkin olen vielä tämän käyttäjän pitänyt hengissä. 

Nykyään pelailen Howrsea samalla kun katson jotain sarjaa, Youtubea tms. Harrastelen paljon kuvataiteita ja videopelejä, ja otan usein lemmikkejä hoidettavakseni. Pyrin pitämään pelailuani rentona ja mukavana itselleni.



(Esittelyn viimeisin päivitys: 23.12.2025)
Howrsestani

Painotun yksisarvisten kasvatukseen, joista Welshsarvet on ollut jo pitkäaikaisempi projekti. Niiden lisäksi toimin myös casuaalina varsoittajana toisissa tiimeissä.

"Myytävät" kasvatustila-välilehdeltä löytyy kaikki hevoset mitä suostun myymään. En myy hevosia sen ulkopuolelta, ellei ole erikseen myyntiin laitettu.

Monet tiimeistäni etsii uusia jäseniä!

ᴛᴇᴀᴍ ᴀʀᴍᴀɢᴇᴅᴅᴏɴ - Etsii varsoittajaa ja bluppaajaa

Zibellas Trakehners - Etsii sijaispyörittäjää; tiimin omistaja on tauolla eikä oma aikani enään riitä tiimin pyörittämiseen ainakaan itsekseni.

Pystymme myös opastamaan tiimirooleihin, joten toivotamme tervetulleiksi myös ne jotka eivät ole ennen ollut tiimissä.