Ostan kaikkia omenahevosia, tarjoa omaasi!
Etsin:
Jos päätät lopettaa pelisi, mutta et halua että hevosesi häviävät niin voit laittaa ne minulle suoraan varattuun. En myy hevosia eteenpäin eli ne pysyvät täällä tallessa.
Ensimmäinen ruusuke voitettu omalla kasvatilla 8.12.15. Hevonen
A48389Toinen ruusuke voitettu 12.12.15. Hevonen
A48389Nyt jo 13 ruusuketta koossa omilta kasvateilta. 22.12.15.
Hei! Olen Howrsea aivan alusta asti Suomenserverillä pelannut, nykyään jo 26-vuotias nainen Pohjanmaalta. Autan muita pelaajia mielelläni ja minulle voi laittaa viestiä niin autan parhaani mukaan! :) Olen harrastanut ratsastamista 16 vuotta ja tämän lisäksi aikani kuluu lukemisen, kuntosalin, uimisen sekä opiskelun parissa. Omistan 4 ihanaa kissa.
///////////////////////////////////////////////////////////////
Nykyään pelailen peliä enää omaksi huvikseni, tätä on tullut nyt niin kauan pelattua, että tällä hetkellä aktiivisimmat aikani taitavat olla jo takana päin. Käyn yhä päivittäin kirjautumassa, mutta muuten pidän matalaa profiilia, autan kyllä tapahtumissa jos satun niitä vilkaisemaan.