Valdina

Jäsenyyspäiviä : 2858 päivää
Yleistulos : 1.
Vararahasto : 3 950 622 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Nokotanhevonen Tummanruunikko
17:15
Energia
100%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 4141.24

Kestävyys
270.1405
540.28
Nopeus
251.3555
502.71
Kouluratsastus
592.811
1185.62
Laukka
29.303
58.61
Ravi
504.16
1008.32
Esteratsastus
422.8495
845.70
Rotu: NokotanhevonenIkä: 5 vuotta 4 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 150 cm
Sukupuoli: ruunaPaino: 439 kg
Väri: Tummanruunikko Syntymäaika: 06.08.2018
Kasvattaja: Hife Ansiot: 230 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0000
Ravikilpailu 0133
Maastoratsastus 0000
Esteratsastus 0000
Kouluratsastus 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 5188.25
Kestävyys686.29  Laukka312.98
Nopeus582.24  Ravi1163.56
Kouluratsastus1368.92  Esteratsastus1074.25
BLUP:
-19.11
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
686.292
686.292
Nopeus
582.242
582.242
Kouluratsastus
1368.92
1368.92
Laukka
312.989
312.989
Ravi
1163.56
1163.56
Esteratsastus
1074.25
1074.25
Tällä hevosella on 462 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +8, nopeus: +8, kouluratsastus: +8, laukka: +8, ravi: +8, esteratsastus: +8

brideclassique1x1* klassiset suitset

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

peigneKampa

kestävyys: +4, nopeus: +4

curepiedKaviokoukku

kouluratsastus: +8

maleRuuna

kestävyys: +8, nopeus: +8, kouluratsastus: +4

selleclassique2x2** klassinen satula

kestävyys: +2, nopeus: +2, kouluratsastus: +2, laukka: +2, ravi: +2, esteratsastus: +2

tapisclassique1x1* klassinen satulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Tähän ajankohtaan saakka:
27. marraskuu 2026
Karsina:
2** karsina vesikaukalo
Edut:
kaura

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationclassiqueTämä hevonen on erikoistunut klassiseen ratsastukseen

Astutus

Tiedot

Hevonen AP Farming ruuna on ruuna, eikä sillä voi tehdä astutuksia.
reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset