Danielyn

Jäsenyyspäiviä : 4447 päivää
Yleistulos : 149.
Vararahasto : 32 321 522 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Akhaltekinhevonen Sysirautias
08:00
Energia
100%
Terveys
100%
Moraali
86%

Taidot

Yhteensä: 8773.57

Kestävyys
1155.93
2311.86
Nopeus
741.13
1482.26
Kouluratsastus
916.84
1833.68
Laukka
502.08
1004.16
Ravi
243.807
487.61
Esteratsastus
827
1654.00
Rotu: AkhaltekinhevonenIkä: 15 vuotta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 165 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 519 kg
Väri: Sysirautias Syntymäaika: 03.06.2019
Kasvattaja: Dioxin Ansiot: 3 408 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Tynnyrinkierto 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 02000
droite
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 7233.92
Kestävyys1907.95  Laukka826.81
Nopeus1224.45  Ravi397.21
Kouluratsastus1510.24  Esteratsastus1367.25
BLUP:
100.00
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
1907.95
1907.95
1907.95
Nopeus
1224.45
1224.45
Kouluratsastus
1510.24
1510.24
Laukka
826.814
826.814
Ravi
397.216
397.216
Esteratsastus
1367.25
1367.25
Tällä tammalla on 666 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

cravacheRaippa

kouluratsastus: +4, laukka: +9, ravi: +9, esteratsastus: +9

peigneKampa

kestävyys: +4, nopeus: +4

curepiedKaviokoukku

kouluratsastus: +8

potgraisseRasvapurkki

kestävyys: +8, nopeus: +8

sellewestern3x3*** lännensatula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

bridewestern3x3*** lännensuitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

tapiswestern1x1* lännensatulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bonnet1x1* korvahuppu

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bande1x1* fleecepintelit

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Tammaa dani ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationwesternTämä tamma on erikoistunut lännenratsastukseen

Astutus

Tiedot

Seuraava astutus: 15 vuotta 8 kuukautta
reproductionAstutukset: 4
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset