kesäkuu

Jäsenyyspäiviä : 3237 päivää
Yleistulos : 1039.
Vararahasto : 11 784 795 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Akhaltekinhevonen Ruunikko
20:30
Energia
61%
Terveys
100%
Moraali
92%

Taidot

Yhteensä: 5215.84

Kestävyys
751.2855
1502.57
Nopeus
456.566
913.13
Kouluratsastus
536.153
1072.31
Laukka
263.6035
527.21
Ravi
95.8445
191.69
Esteratsastus
504.468
1008.94
Rotu: AkhaltekinhevonenIkä: 11 vuotta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 163 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 453 kg
Väri: Ruunikko Syntymäaika: 15.09.2019
Kasvattaja: Johcucci Ansiot: 3 094 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Tynnyrinkierto 01046
Cutting 0213
Trail 0506
Reining 0222
Western pleasure 0101
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 6335.35
Kestävyys1623.01  Laukka770.31
Nopeus1120.91  Ravi377.76
Kouluratsastus1312.42  Esteratsastus1130.93
BLUP:
79.47
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
1623.01
1623.01
1623.01
Nopeus
1120.91
1120.91
Kouluratsastus
1312.42
1312.42
Laukka
770.31
770.31
Ravi
377.765
377.765
Esteratsastus
1130.93
1130.93
Tällä tammalla on 578 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

peigneKampa

kestävyys: +4, nopeus: +4

curepiedKaviokoukku

kouluratsastus: +8

sellewestern3x3*** lännensatula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

bridewestern3x3*** lännensuitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

tapiswestern1x1* lännensatulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bonnet1x1* korvahuppu

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bande1x1* fleecepintelit

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Tammaa Omenansiemen ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationwesternTämä tamma on erikoistunut lännenratsastukseen

Astutus

Tiedot

Seuraava astutus: 11 vuotta 6 kuukautta
reproductionAstutukset: 3
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset