hatti

Jäsenyyspäiviä : 2554 päivää
Yleistulos : 7.
Vararahasto : 2 100 701 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Englannintäysverinen Sysirautias
08:00
Energia
100%
Terveys
100%
Moraali
94%

Taidot

Yhteensä: 6995.39

Kestävyys
228.9695
457.94
Nopeus
1024.0945
2048.19
Kouluratsastus
484.181
968.36
Laukka
1390.4085
2780.82
Ravi
109.688
219.38
Esteratsastus
260.3535
520.71
Rotu: EnglannintäysverinenIkä: 6 vuotta 6 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 168 cm
Sukupuoli: ruunaPaino: 487 kg
Väri: Sysirautias Syntymäaika: 24.08.2020
Kasvattaja: hatti Ansiot: 967 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Tynnyrinkierto 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 0001
droite
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 10216.02
Kestävyys1168.21  Laukka2696.41
Nopeus2133.19  Ravi559.63
Kouluratsastus1931.17  Esteratsastus1727.41
BLUP:
-9.26
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
1168.21
1168.21
Nopeus
2133.19
2133.19
2133.19
Kouluratsastus
1931.17
1931.17
1931.17
Laukka
2696.41
2696.41
2696.41
Ravi
559.633
559.633
Esteratsastus
1727.41
1727.41
1727.41
Tällä hevosella on 964 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

maleRuuna

kestävyys: +8, nopeus: +8, kouluratsastus: +4

sellewestern3x3*** lännensatula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

bridewestern3x3*** lännensuitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

falabellaFalabella

nopeus: +8, kouluratsastus: +7, laukka: +9

tapiswestern1x1* lännensatulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Hevosta нα̈ииα̈инυιᴘᴘυ ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationwesternTämä hevonen on erikoistunut lännenratsastukseen

Astutus

Tiedot

Hevonen нα̈ииα̈инυιᴘᴘυ on ruuna, eikä sillä voi tehdä astutuksia.
reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset