Ognimatra

Jäsenyyspäiviä : 5161 päivää
Yleistulos : 9.
Vararahasto : 9 977 equusta
Edelliset omistajat
Poni Connemaranponi Papurikkotäpläinen kimo
17:00
Energia
63%
Terveys
100%
Moraali
91%

Taidot

Yhteensä: 6318.19

Kestävyys
1617.8385
3235.68
Nopeus
329.992
659.98
Kouluratsastus
545.02
1090.04
Laukka
206.216
412.43
Ravi
164.0595
328.12
Esteratsastus
295.97
591.94
Rotu: ConnemaranponiIkä: 7 vuotta 10 kuukautta
Laji: PoniSäkäkorkeus: 148 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 428 kg
Väri: Papurikkotäpläinen kimo Syntymäaika: 02.01.2021
Kasvattaja: Kuunsirppi Ansiot: 2 244 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Tynnyrinkierto 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0011
Western pleasure 092033
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 10441.90
Kestävyys2756.79  Laukka1193.93
Nopeus1766.03  Ravi571.92
Kouluratsastus2180.08  Esteratsastus1973.14
BLUP:
-4.35
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
2756.79
2756.79
2756.79
Nopeus
1766.03
1766.03
1766.03
Kouluratsastus
2180.08
2180.08
2180.08
Laukka
1193.93
1193.93
Ravi
571.929
571.929
Esteratsastus
1973.14
1973.14
1973.14
Tällä tammalla on 988 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

sellewestern1x1* lännensatula

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bridewestern1x1* lännensuitset

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

falabellaFalabella

kestävyys: +7, kouluratsastus: +8, laukka: +9

tapiswestern1x1* lännensatulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Tammaa ه ᴼᶢᶤᵑ ᴬᵖᵘᵖᵃᵐᵖᵘˡᵃ ه ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationwesternTämä tamma on erikoistunut lännenratsastukseen

Astutus

Tiedot

reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset