Ognimatra

Jäsenyyspäiviä : 5169 päivää
Yleistulos : 9.
Vararahasto : 177 454 equusta
Edelliset omistajat
Poni Connemaranponi Punaruunikko
21:00
Energia
35%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 6989.14

Kestävyys
1611.7435
3223.49
Nopeus
253.465
506.93
Kouluratsastus
721.5375
1443.08
Laukka
332.176
664.35
Ravi
139.2825
278.56
Esteratsastus
436.367
872.73
Rotu: ConnemaranponiIkä: 7 vuotta 8 kuukautta
Laji: PoniSäkäkorkeus: 148 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 412 kg
Väri: Punaruunikko Syntymäaika: 01.02.2021
Kasvattaja: sadine Ansiot: 1 469 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Tynnyrinkierto 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0153
Western pleasure 022410
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 11460.38
Kestävyys3026.14  Laukka1310.35
Nopeus1937.88  Ravi627.25
Kouluratsastus2393.16  Esteratsastus2165.59
BLUP:
-6.58
-100 0+100

Alkuperä

Isä: Hevonen katosi
Emä: when you're falling ԼOƦЄM ƖƤSƲM
Connemaranponi
100.0%

Erinomaisuus

Kestävyys
3026.14
3026.14
3026.14
Nopeus
1937.88
1937.88
1937.88
Kouluratsastus
2393.16
2393.16
2393.16
Laukka
1310.36
1310.36
Ravi
627.254
627.254
Esteratsastus
2165.59
2165.59
2165.59
Tällä tammalla on 1089 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

sellewestern2x2** lännensatula

kestävyys: +2, nopeus: +2, kouluratsastus: +2, laukka: +2, ravi: +2, esteratsastus: +2

bridewestern2x2** lännensuitset

kestävyys: +2, nopeus: +2, kouluratsastus: +2, laukka: +2, ravi: +2, esteratsastus: +2

tapiswestern1x1* lännensatulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Tammaa ᵖᵉˡᶥᵑᵃᵖᵖᵘˡᵃ ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationwesternTämä tamma on erikoistunut lännenratsastukseen

Astutus

Tiedot

reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset