Marcelina

Jäsenyyspäiviä : 3635 päivää
Yleistulos : 21.
Vararahasto : 1 929 405 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Irish Hunter Ruunikko
15:15
Energia
70%
Terveys
100%
Moraali
99%

Taidot

Yhteensä: 6117.84

Kestävyys
391.59
783.18
Nopeus
247.9545
495.91
Kouluratsastus
1602.9805
3205.96
Laukka
387.369
774.74
Ravi
15.4625
30.93
Esteratsastus
413.5655
827.13
Rotu: Irish HunterIkä: 9 vuotta 8 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 172 cm
Sukupuoli: ruunaPaino: 509 kg
Väri: Ruunikko Syntymäaika: 19.02.2021
Kasvattaja: Marcelina Ansiot: 3 380 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0000
Ravikilpailu 085825
Maastoratsastus 02287
Esteratsastus 0070
Kouluratsastus 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 9630.91
Kestävyys2061.53  Laukka1932.02
Nopeus1236.68  Ravi550.36
Kouluratsastus2474.06  Esteratsastus1376.26
BLUP:
27.51
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
2061.53
2061.53
2061.53
Nopeus
1236.68
1236.68
Kouluratsastus
2474.06
2474.06
2474.06
Laukka
1932.02
1932.02
1932.02
Ravi
550.36
550.36
Esteratsastus
1376.26
1376.26
Tällä hevosella on 907 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

selleclassique3x3*** klassinen satula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

brideclassique3x3*** klassiset suitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

peigneKampa

kestävyys: +4, nopeus: +4

curepiedKaviokoukku

kouluratsastus: +8

maleRuuna

kestävyys: +8, nopeus: +8, kouluratsastus: +4

falabellaFalabella

kestävyys: +9, kouluratsastus: +8, esteratsastus: +7

tapisclassique1x1* klassinen satulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Hevosta KOUVOLA ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationclassiqueTämä hevonen on erikoistunut klassiseen ratsastukseen

Astutus

Tiedot

KOUVOLA on tiimihevonen eikä sillä voi tehdä astutuksia.
Hevonen KOUVOLA on ruuna, eikä sillä voi tehdä astutuksia.
reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset