Kuunsirppi

Jäsenyyspäiviä : 2844 päivää
Yleistulos : 17.
Vararahasto : 313 185 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Englannintäysverinen Tummanruunikko
23:15
Energia
28%
Terveys
100%
Moraali
81%

Taidot

Yhteensä: 6623.94

Kestävyys
257.5355
515.07
Nopeus
233.999
468.00
Kouluratsastus
636.911
1273.82
Laukka
1681.39
3362.78
Ravi
123.2545
246.51
Esteratsastus
378.88
757.76
Rotu: EnglannintäysverinenIkä: 13 vuotta 8 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 167 cm
Sukupuoli: ruunaPaino: 478 kg
Väri: Tummanruunikko Syntymäaika: 13.03.2021
Kasvattaja: Kuunsirppi Ansiot: 4 266 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Tynnyrinkierto 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0013
Western pleasure 001426
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 11310.79
Kestävyys1293.50  Laukka2988.63
Nopeus2360.13  Ravi619.05
Kouluratsastus2136.71  Esteratsastus1912.76
BLUP:
14.56
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
1293.5
1293.5
Nopeus
2360.13
2360.13
2360.13
Kouluratsastus
2136.71
2136.71
2136.71
Laukka
2988.63
2988.63
2988.63
Ravi
619.06
619.06
Esteratsastus
1912.76
1912.76
1912.76
Tällä hevosella on 1074 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

maleRuuna

kestävyys: +8, nopeus: +8, kouluratsastus: +4

sellewestern1x1* lännensatula

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bridewestern1x1* lännensuitset

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

tapiswestern1x1* lännensatulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Hevosta ᴄʀᴇᴄɪᴇɴᴛᴇ`ꜱ ʜᴇʟᴘᴇʀ ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationwesternTämä hevonen on erikoistunut lännenratsastukseen

Astutus

Tiedot

Hevonen ᴄʀᴇᴄɪᴇɴᴛᴇ`ꜱ ʜᴇʟᴘᴇʀ on ruuna, eikä sillä voi tehdä astutuksia.
reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset