Mx E

Jäsenyyspäiviä : 2129 päivää
Yleistulos : 74.
Vararahasto : 5 568 488 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Akhaltekinhevonen Rautias
11:00
Energia
76%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 1711.15

Kestävyys
275.0895
550.18
Nopeus
174.8255
349.65
Kouluratsastus
219.124
438.25
Laukka
118.543
237.09
Ravi
46.7145
93.43
Esteratsastus
21.2805
42.56
Rotu: AkhaltekinhevonenIkä: 7 vuotta 8 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 165 cm
Sukupuoli: oriPaino: 524 kg
Väri: Rautias Syntymäaika: 10.09.2021
Kasvattaja: Mx E Ansiot: 2 982 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Tynnyrinkierto 021515
Cutting 0024
Trail 0000
Reining 0033
Western pleasure 0007
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 9215.56
Kestävyys2429.23  Laukka1052.94
Nopeus1557.11  Ravi505.05
Kouluratsastus1927.89  Esteratsastus1743.33
BLUP:
-34.37
-100 0+100

Alkuperä

Isä: Hevonen katosi
Emä: Katla ฬг๏ภﻮ๔๏เภﻮร
Akhaltekinhevonen
100.0%

Erinomaisuus

Kestävyys
2429.23
2429.23
2429.23
Nopeus
1557.11
1557.11
Kouluratsastus
1927.89
1927.89
1927.89
Laukka
1052.94
1052.94
Ravi
505.056
505.056
Esteratsastus
1743.33
1743.33
1743.33
Tällä hevosella on 864 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +10, nopeus: +10, kouluratsastus: +10, laukka: +10, ravi: +10, esteratsastus: +10

peigneKampa

kestävyys: +4, nopeus: +4

curepiedKaviokoukku

kouluratsastus: +8

potgraisseRasvapurkki

kestävyys: +8, nopeus: +8

sellewestern1x1* lännensatula

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bridewestern1x1* lännensuitset

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

falabellaFalabella

kestävyys: +8, nopeus: +9, laukka: +7

tapiswestern1x1* lännensatulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Nimi:
Tähän ajankohtaan saakka:
7. marraskuu 2026
Karsina:
1* karsina pellava
Edut:
heinärehu porkkana 3*** klassinen satula 3*** klassiset suitset 1* klassinen satulahuopa

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationwesternTämä hevonen on erikoistunut lännenratsastukseen

Astutus

Tiedot

reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset