Ninnukka

Jäsenyyspäiviä : 5599 päivää
Yleistulos : 57.
Vararahasto : 219 592 983 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Mustangi Päistärikkö
21:00
Energia
23%
Terveys
100%
Moraali
82%

Taidot

Yhteensä: 4339.57

Kestävyys
476.4275
952.86
Nopeus
627.153
1254.31
Kouluratsastus
345.333
690.67
Laukka
325.8115
651.62
Ravi
138.372
276.74
Esteratsastus
256.689
513.38
Rotu: MustangiIkä: 4 vuotta 6 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 153 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 451 kg
Väri: Päistärikkö Syntymäaika: 18.07.2021
Kasvattaja: Ninnukka Ansiot: 728 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Tynnyrinkierto 0001
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 0020
droite
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 11907.51
Kestävyys2384.57  Laukka2379.58
Nopeus3073.60  Ravi678.96
Kouluratsastus1694.47  Esteratsastus1696.33
BLUP:
-67.74
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
2384.57
2384.57
2384.57
Nopeus
3073.6
3073.6
3073.6
Kouluratsastus
1694.47
1694.47
1694.47
Laukka
2379.58
2379.58
2379.58
Ravi
678.962
678.962
Esteratsastus
1696.33
1696.33
1696.33
Tällä tammalla on 1133 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

sellewestern2x2** lännensatula

kestävyys: +2, nopeus: +2, kouluratsastus: +2, laukka: +2, ravi: +2, esteratsastus: +2

bridewestern2x2** lännensuitset

kestävyys: +2, nopeus: +2, kouluratsastus: +2, laukka: +2, ravi: +2, esteratsastus: +2

tapiswestern1x1* lännensatulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Tammaa ᴛäʏᴛᴇʜᴏᴘsᴜ ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationwesternTämä tamma on erikoistunut lännenratsastukseen

Astutus

Tiedot

reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset