Linnea03

Jäsenyyspäiviä : 1326 päivää
Yleistulos : 4296.
Vararahasto : 3 095 300 equusta
Edelliset omistajat

Kana

compagnonpoule
18:30
Energia
30%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 3597.46

Kestävyys
462.056
924.11
Nopeus
539.6105
1079.22
Kouluratsastus
496.5035
993.01
Laukka
148.2225
296.44
Ravi
54.066
108.13
Esteratsastus
98.272
196.54
Rotu: ArabianhevonenIkä: 4 vuotta 6 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 157 cm
Sukupuoli: oriPaino: 456 kg
Väri: Harmaanruskea Syntymäaika: 23.07.2021
Kasvattaja: Linnea03 Ansiot: 36 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0100
Ravikilpailu 0000
Maastoratsastus 0000
Esteratsastus 0000
Kouluratsastus 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 6076.42
Kestävyys1269.65  Laukka1026.74
Nopeus1603.11  Ravi330.95
Kouluratsastus1147.68  Esteratsastus698.28
BLUP:
-40.36
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
1269.65
1269.65
Nopeus
1603.11
1603.11
1603.11
Kouluratsastus
1147.68
1147.68
Laukka
1026.74
1026.74
Ravi
330.954
330.954
Esteratsastus
698.286
698.286
Tällä hevosella on 550 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +15, nopeus: +15, kouluratsastus: +15, laukka: +15, ravi: +15, esteratsastus: +15

selleclassique3x3*** klassinen satula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

brideclassique3x3*** klassiset suitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

peigneKampa

kestävyys: +4, nopeus: +4

curepiedKaviokoukku

kouluratsastus: +8

potgraisseRasvapurkki

kestävyys: +8, nopeus: +8

compagnonpouleKana

kouluratsastus: +1

bande1x1* fleecepintelit

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

tapisclassique2xbleu2** klassinen satulahuopa

kestävyys: +2, nopeus: +2, kouluratsastus: +2, laukka: +2, ravi: +2, esteratsastus: +2

bonnet2xvertbleu2** korvahuppu

kestävyys: +2, nopeus: +2, kouluratsastus: +2, laukka: +2, ravi: +2, esteratsastus: +2

espritnomadeVaeltajan henki

kestävyys: +11, nopeus: +11, kouluratsastus: +11, laukka: +11, ravi: +11, esteratsastus: +11


Hevoskeskus

Tähän ajankohtaan saakka:
1. joulukuu 2026
Karsina:
3*** karsina vesikaukalo suihku pellava
Edut:
heinärehu porkkana ape 1* korvahuppu 1* fleecepintelit

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationclassiqueTämä hevonen on erikoistunut klassiseen ratsastukseen

Astutus

Tiedot

reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset