Bronto

Jäsenyyspäiviä : 334 päivää
Yleistulos : 4302.
Vararahasto : 592 506 equusta
Edelliset omistajat

Tsuru

compagnontsuru
Varsa Suomenhevonen Ruunikko
19:30
Energia
19%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 470.35

Kestävyys
37.6385
75.28
Nopeus
39.9095
79.82
Kouluratsastus
41.278
82.56
Laukka
36.558
73.12
Ravi
42.0805
84.16
Esteratsastus
37.7125
75.42
Rotu: SuomenhevonenIkä: 8 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 142 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 201 kg
Väri: Ruunikko Syntymäaika: 24.08.2021
Kasvattaja: Bronto

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 10480.92
Kestävyys1675.67  Laukka1626.34
Nopeus1779.40  Ravi1878.55
Kouluratsastus1841.90  Esteratsastus1679.06
BLUP:
-98.62
-100 0+100

Alkuperä

Isä: BOLDED Lipunkantajat
Emä: Aava Lipunkantajat
Suomenhevonen
100.0%

Erinomaisuus

Kestävyys
1675.67
1675.67
1675.67
Nopeus
1779.4
1779.4
1779.4
Kouluratsastus
1841.9
1841.9
1841.9
Laukka
1626.34
1626.34
1626.34
Ravi
1878.55
1878.55
1878.55
Esteratsastus
1679.06
1679.06
1679.06
Tällä tammalla on 990 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +13, nopeus: +13, kouluratsastus: +13, laukka: +13, ravi: +13, esteratsastus: +13

compagnontsuruTsuru

laukka: +3


Hevoskeskus

Tähän ajankohtaan saakka:
14. marraskuu 2026
Karsina:
3*** karsina vesikaukalo suihku olki
Edut:
heinärehu kaura porkkana ape 3*** lännensatula 3*** lännensuitset 1* lännensatulahuopa 1* korvahuppu 1* fleecepintelit

Koulutus

pictoalertHevosta Pihla voidaan alkaa kouluttaa, kun se on 2 vuotta.
Se on vasta 8 kuukautta vanha!

Astutus

pictoalertHevonen Pihla on sukukypsä, kun se on 2 vuotta 6 kuukautta.
Se on vasta 8 kuukautta vanha!

Tiedot