Milla.j

Jäsenyyspäiviä : 1193 päivää
Yleistulos : 5140.
Vararahasto : 1 097 632 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Mangalarga marchador Päistärikkö
16:00
Energia
51%
Terveys
100%
Moraali
96%

Taidot

Yhteensä: 180.00

Kestävyys
3.3185
6.64
Nopeus
19.047
38.09
Kouluratsastus
34.0255
68.05
Laukka
8.05
16.10
Ravi
18.0325
36.06
Esteratsastus
7.5285
15.06
Rotu: Mangalarga marchadorIkä: 4 vuotta 8 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 140 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 423 kg
Väri: Päistärikkö Syntymäaika: 29.12.2021
Kasvattaja: Milla.j Ansiot: 137 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0000
Ravikilpailu 0000
Maastoratsastus 0000
Esteratsastus 0000
Kouluratsastus 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 1951.00
Kestävyys468.24  Laukka234.12
Nopeus331.67  Ravi312.16
Kouluratsastus390.20  Esteratsastus214.61
BLUP:
-69.80
-100 0+100

Alkuperä

Isä: Uranos
Emä: Gaia
Mangalarga marchador
100.0%

Erinomaisuus

Kestävyys
468.24
468.24
Nopeus
331.67
331.67
Kouluratsastus
390.2
390.2
Laukka
234.12
234.12
Ravi
312.16
312.16
Esteratsastus
214.61
214.61
Tällä tammalla on 139 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +12, nopeus: +12, kouluratsastus: +12, laukka: +12, ravi: +12, esteratsastus: +12

brideclassique1x1* klassiset suitset

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

peigneKampa

kestävyys: +4, nopeus: +4

curepiedKaviokoukku

kouluratsastus: +8

potgraisseRasvapurkki

kestävyys: +8, nopeus: +8

selleclassique2x2** klassinen satula

kestävyys: +2, nopeus: +2, kouluratsastus: +2, laukka: +2, ravi: +2, esteratsastus: +2

bande1x1* fleecepintelit

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

tapisclassique2xblanc2** klassinen satulahuopa

kestävyys: +2, nopeus: +2, kouluratsastus: +2, laukka: +2, ravi: +2, esteratsastus: +2

bonnet2xbleublanc2** korvahuppu

kestävyys: +2, nopeus: +2, kouluratsastus: +2, laukka: +2, ravi: +2, esteratsastus: +2


Hevoskeskus

Tähän ajankohtaan saakka:
13. joulukuu 2026
Karsina:
1* karsina pellava
Edut:
heinärehu porkkana ape 3*** lännensatula 3*** lännensuitset 1* lännensatulahuopa 1* fleecepintelit

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationclassiqueTämä tamma on erikoistunut klassiseen ratsastukseen

Astutus

Tiedot

reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset