Marcelina

Jäsenyyspäiviä : 3641 päivää
Yleistulos : 21.
Vararahasto : 2 148 950 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Irish Hunter Kellanvaalea
23:15
Energia
26%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 8956.07

Kestävyys
595.1755
1190.35
Nopeus
357.014
714.03
Kouluratsastus
2139.55
4279.10
Laukka
633.079
1266.16
Ravi
158.5905
317.18
Esteratsastus
594.624
1189.25
Rotu: Irish HunterIkä: 5 vuotta 8 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 174 cm
Sukupuoli: oriPaino: 482 kg
Väri: Kellanvaalea Syntymäaika: 09.01.2023
Kasvattaja: Marcelina Ansiot: 1 896 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0000
Ravikilpailu 011026
Maastoratsastus 01213
Esteratsastus 0000
Kouluratsastus 0001
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 13857.60
Kestävyys2969.94  Laukka2771.80
Nopeus1781.51  Ravi791.37
Kouluratsastus3563.54  Esteratsastus1979.44
BLUP:
-27.70
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
2969.94
2969.94
2969.94
Nopeus
1781.51
1781.51
1781.51
Kouluratsastus
3563.54
3563.54
3563.54
3563.54
Laukka
2771.8
2771.8
2771.8
Ravi
791.371
791.371
Esteratsastus
1979.44
1979.44
1979.44
Tällä hevosella on 1329 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +10, nopeus: +10, kouluratsastus: +10, laukka: +10, ravi: +10, esteratsastus: +10

selleclassique3x3*** klassinen satula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

brideclassique3x3*** klassiset suitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

falabellaFalabella

kestävyys: +9, kouluratsastus: +8, esteratsastus: +7

tapisclassique1x1* klassinen satulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Nimi:
Tähän ajankohtaan saakka:
25. lokakuu 2026
Karsina:
1* karsina pellava
Edut:
kaura porkkana 1* klassinen satula 1* klassiset suitset 1* klassinen satulahuopa 1* korvahuppu 1* fleecepintelit

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationclassiqueTämä hevonen on erikoistunut klassiseen ratsastukseen

Astutus

Tiedot

TAMPERE on tiimihevonen eikä sillä voi tehdä astutuksia.
reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset