Mx E

Jäsenyyspäiviä : 2130 päivää
Yleistulos : 74.
Vararahasto : 5 637 690 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Criollo Ruunikko, tovero
22:00
Energia
28%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 5080.95

Kestävyys
765.394
1530.79
Nopeus
507.6885
1015.38
Kouluratsastus
638.094
1276.19
Laukka
316.898
633.80
Ravi
179.536
359.07
Esteratsastus
132.8625
265.73
Rotu: CriolloIkä: 7 vuotta 6 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 150 cm
Sukupuoli: oriPaino: 473 kg
Väri: Ruunikko, tovero Syntymäaika: 25.09.2022
Kasvattaja: Mx E Ansiot: 1 395 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Tynnyrinkierto 00713
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0063
Western pleasure 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 14406.08
Kestävyys3797.01  Laukka1579.75
Nopeus2691.88  Ravi1784.65
Kouluratsastus3232.09  Esteratsastus1320.70
BLUP:
-34.60
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
3797.01
3797.01
3797.01
3797.01
Nopeus
2691.88
2691.88
2691.88
Kouluratsastus
3232.09
3232.09
3232.09
3232.09
Laukka
1579.75
1579.75
Ravi
1784.65
1784.65
1784.65
Esteratsastus
1320.7
1320.7
Tällä hevosella on 1384 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +10, nopeus: +10, kouluratsastus: +10, laukka: +10, ravi: +10, esteratsastus: +10

peigneKampa

kestävyys: +4, nopeus: +4

curepiedKaviokoukku

kouluratsastus: +8

potgraisseRasvapurkki

kestävyys: +8, nopeus: +8

sellewestern1x1* lännensatula

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bridewestern1x1* lännensuitset

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

tapiswestern1x1* lännensatulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Tähän ajankohtaan saakka:
16. marraskuu 2026
Karsina:
1* karsina olki
Edut:
heinärehu kaura porkkana ape 3*** klassiset suitset 1* klassinen satulahuopa 1* korvahuppu 1* fleecepintelit

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationwesternTämä hevonen on erikoistunut lännenratsastukseen

Astutus

Tiedot

ʜᴇʟᴘ 'ᴇᴍ on tiimihevonen eikä sillä voi tehdä astutuksia.
reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset