Cydonia

Jäsenyyspäiviä : 3164 päivää
Yleistulos : 34.
Vararahasto : 10 674 232 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Criollo Rautias
22:00
Energia
22%
Terveys
100%
Moraali
97%

Taidot

Yhteensä: 10638.70

Kestävyys
2838.359
5676.72
Nopeus
756.662
1513.32
Kouluratsastus
844.5735
1689.15
Laukka
246.035
492.07
Ravi
413.807
827.61
Esteratsastus
219.9145
439.83
Rotu: CriolloIkä: 7 vuotta 2 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 150 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 462 kg
Väri: Rautias Syntymäaika: 18.03.2023
Kasvattaja: Cydonia Ansiot: 2 411 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Tynnyrinkierto 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 002520
Western pleasure 0000
droite
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 16619.07
Kestävyys4384.53  Laukka1821.21
Nopeus3106.04  Ravi2059.48
Kouluratsastus3725.52  Esteratsastus1522.29
BLUP:
-11.57
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
4384.53
4384.53
4384.53
4384.53
Nopeus
3106.04
3106.04
3106.04
3106.04
Kouluratsastus
3725.52
3725.52
3725.52
3725.52
Laukka
1821.21
1821.21
1821.21
Ravi
2059.48
2059.48
2059.48
Esteratsastus
1522.29
1522.29
Tällä tammalla on 1605 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

peigneKampa

kestävyys: +4, nopeus: +4

curepiedKaviokoukku

kouluratsastus: +8

sellewestern3x3*** lännensatula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

bridewestern3x3*** lännensuitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

falabellaFalabella

kestävyys: +7, kouluratsastus: +8, laukka: +9

tapiswestern1x1* lännensatulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Tammaa ᴀᴜᴛᴏᴛᴏᴍᴀᴛᴛɪᴛᴏɪsᴛᴏ ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationwesternTämä tamma on erikoistunut lännenratsastukseen

Astutus

Tiedot

reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset