Cydonia

Jäsenyyspäiviä : 3157 päivää
Yleistulos : 34.
Vararahasto : 11 532 992 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Criollo Ruunikko, tobiano
20:45
Energia
21%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 19335.65

Kestävyys
2655.9495
5311.90
Nopeus
1881.5
3763.00
Kouluratsastus
2257.0395
4514.08
Laukka
1068.9155
2137.83
Ravi
1037.583
2075.17
Esteratsastus
766.837
1533.67
Rotu: CriolloIkä: 11 vuotta 8 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 150 cm
Sukupuoli: oriPaino: 482 kg
Väri: Ruunikko, tobiano Syntymäaika: 28.03.2023
Kasvattaja: Cydonia Ansiot: 1 439 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Tynnyrinkierto 0000
Cutting 0002
Trail 0000
Reining 02010
Western pleasure 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 16698.24
Kestävyys4405.09  Laukka1830.08
Nopeus3120.76  Ravi2069.42
Kouluratsastus3743.45  Esteratsastus1529.43
BLUP:
100.00
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
4405.09
4405.09
4405.09
4405.09
Nopeus
3120.76
3120.76
3120.76
3120.76
Kouluratsastus
3743.45
3743.45
3743.45
3743.45
Laukka
1830.08
1830.08
1830.08
Ravi
2069.43
2069.43
2069.43
Esteratsastus
1529.43
1529.43
Tällä hevosella on 1613 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

sellewestern3x3*** lännensatula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

bridewestern3x3*** lännensuitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

tapiswestern1x1* lännensatulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bonnet1x1* korvahuppu

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bande1x1* fleecepintelit

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Hevosta wory 0.0.4 ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationwesternTämä hevonen on erikoistunut lännenratsastukseen

Astutus

Tiedot

reproductionAstutukset: 2
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset