Mx E

Jäsenyyspäiviä : 2130 päivää
Yleistulos : 74.
Vararahasto : 5 632 691 equusta
Edelliset omistajat
Poni Vuonohevonen Hallakko
17:00
Energia
36%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 3745.95

Kestävyys
398.669
797.34
Nopeus
514.466
1028.93
Kouluratsastus
444.6915
889.38
Laukka
251.2575
502.51
Ravi
135.433
270.87
Esteratsastus
128.456
256.91
Rotu: VuonohevonenIkä: 6 vuotta 8 kuukautta
Laji: PoniSäkäkorkeus: 141 cm
Sukupuoli: oriPaino: 440 kg
Väri: Hallakko Syntymäaika: 23.04.2023
Kasvattaja: Mx E Ansiot: 272 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0000
Ravikilpailu 0000
Maastoratsastus 0049
Esteratsastus 00102
Kouluratsastus 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 11619.23
Kestävyys1970.68  Laukka2425.54
Nopeus3065.97  Ravi1323.88
Kouluratsastus2198.17  Esteratsastus634.97
BLUP:
-48.35
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
1970.68
1970.68
1970.68
Nopeus
3065.97
3065.97
3065.97
Kouluratsastus
2198.18
2198.18
2198.18
Laukka
2425.54
2425.54
2425.54
Ravi
1323.88
1323.88
Esteratsastus
634.977
634.977
Tällä hevosella on 1105 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

selleclassique1x1* klassinen satula

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

brideclassique1x1* klassiset suitset

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

curepiedKaviokoukku

kouluratsastus: +8

potgraisseRasvapurkki

kestävyys: +8, nopeus: +8

tapisclassique1x1* klassinen satulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Hevosta ᵥᵤₒₙₒᵢₙₑₙ ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationclassiqueTämä hevonen on erikoistunut klassiseen ratsastukseen

Astutus

Tiedot

ᵥᵤₒₙₒᵢₙₑₙ on tiimihevonen eikä sillä voi tehdä astutuksia.
reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset