Hallasusi

Jäsenyyspäiviä : 1284 päivää
Yleistulos : 270.
Vararahasto : 1 126 294 equusta
Edelliset omistajat

Szörnyeteg

compagnonmonstre23
24:00
Energia
67%
Terveys
99%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 18608.25

Kestävyys
2648.5915
5297.18
Nopeus
1573.0165
3146.03
Kouluratsastus
1945.397
3890.79
Laukka
1063.619
2127.24
Ravi
319.757
639.51
Esteratsastus
1753.7435
3507.49
Rotu: AkhaltekinhevonenIkä: 20 vuotta 8 kuukautta
Laji: RatsupegasosSäkäkorkeus: 165 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 506 kg
Väri: Päistärikkö Syntymäaika: 01.05.2023
Kasvattaja: Hallasusi Ansiot: 8 173 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Tynnyrinkierto 0001
Cutting 0113
Trail 0134
Reining 0232
Western pleasure 0429733
droite
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 15365.59
Kestävyys4059.24  Laukka1756.15
Nopeus2601.21  Ravi838.69
Kouluratsastus3209.24  Esteratsastus2901.04
BLUP:
100.00
-100 0+100

Alkuperä

Isä: Hevonen katosi
Emä: Die Sonne New Conglomerate
Akhaltekinhevonen
100.0%

Erinomaisuus

Kestävyys
4059.24
4059.24
4059.24
4059.24
Nopeus
2601.22
2601.22
2601.22
Kouluratsastus
3209.24
3209.24
3209.24
3209.24
Laukka
1756.15
1756.15
1756.15
Ravi
838.698
838.698
Esteratsastus
2901.04
2901.04
2901.04
Tällä tammalla on 1479 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +29, nopeus: +29, kouluratsastus: +29, laukka: +29, ravi: +29, esteratsastus: +29

cravacheRaippa

kouluratsastus: +4, laukka: +9, ravi: +9, esteratsastus: +9

sangmedusePegasos

kestävyys: +3, nopeus: +4, kouluratsastus: +4

pommeorKultainen omena

kestävyys: +11, nopeus: +11, kouluratsastus: +11, laukka: +11, ravi: +11, esteratsastus: +11

peigneKampa

kestävyys: +4, nopeus: +4

curepiedKaviokoukku

kouluratsastus: +8

potgraisseRasvapurkki

kestävyys: +8, nopeus: +8

clochesPutsit

nopeus: +6, kouluratsastus: +6, esteratsastus: +6

eperonsKannukset

kestävyys: +9, nopeus: +9, kouluratsastus: +9, laukka: +9, ravi: +9, esteratsastus: +9

longeJuoksutusliina

kouluratsastus: +12, laukka: +10, ravi: +10

bridewesternposeidonPoseidonin suitset

kestävyys: +6, nopeus: +6, kouluratsastus: +6, laukka: +6, ravi: +6, esteratsastus: +6

sellewesternposeidonPoseidonin satula

kestävyys: +6, nopeus: +6, kouluratsastus: +6, laukka: +6, ravi: +6, esteratsastus: +6

cramponsHokit

kestävyys: +12

tapiswesternposeidonPoseidonin satulahuopa

kestävyys: +6, nopeus: +6, kouluratsastus: +6, laukka: +6, ravi: +6, esteratsastus: +6

bonnetposeidonPoseidonin korvahuppu

kestävyys: +6, nopeus: +6, kouluratsastus: +6, laukka: +6, ravi: +6, esteratsastus: +6

bandeposeidonPoseidonin fleecepintelit

kestävyys: +6, nopeus: +6, kouluratsastus: +6, laukka: +6, ravi: +6, esteratsastus: +6

compagnonmonstre23Szörnyeteg

laukka: +13

heracleshorseshoestrotHerakleen hevosenkenkä Ravikilpailut

nopeus: +10, kouluratsastus: +6, ravi: +14


Hevoskeskus

Tähän ajankohtaan saakka:
2. marraskuu 2026
Karsina:
3*** karsina vesikaukalo suihku pellava
Edut:
heinärehu kaura porkkana ape 3*** lännensatula 3*** lännensuitset 1* lännensatulahuopa 1* korvahuppu 1* fleecepintelit

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationwesternTämä tamma on erikoistunut lännenratsastukseen

Astutus

Tiedot

reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset