Figgy

Jäsenyyspäiviä : 2718 päivää
Yleistulos : 1377.
Vararahasto : 13 296 012 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Suomenhevonen Sysirautias, liinaharja
21:00
Energia
3%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 10120.57

Kestävyys
319.8855
639.77
Nopeus
1235.035
2470.07
Kouluratsastus
1509.2065
3018.41
Laukka
603.295
1206.59
Ravi
769.926
1539.85
Esteratsastus
622.937
1245.87
Rotu: SuomenhevonenIkä: 6 vuotta 10 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 170 cm
Sukupuoli: oriPaino: 480 kg
Väri: Sysirautias, liinaharja Syntymäaika: 04.05.2023
Kasvattaja: Figgy Ansiot: 2 059 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0010
Ravikilpailu 018187
Maastoratsastus 0000
Esteratsastus 0222
Kouluratsastus 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 13211.98
Kestävyys2116.17  Laukka2051.21
Nopeus2241.32  Ravi2371.85
Kouluratsastus2312.86  Esteratsastus2118.57
BLUP:
41.24
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
2116.17
2116.17
2116.17
Nopeus
2241.32
2241.32
2241.32
Kouluratsastus
2312.86
2312.86
2312.86
Laukka
2051.21
2051.21
2051.21
Ravi
2371.85
2371.85
2371.85
Esteratsastus
2118.57
2118.57
2118.57
Tällä hevosella on 1265 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

selleclassique3x3*** klassinen satula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

brideclassique3x3*** klassiset suitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

peigneKampa

kestävyys: +4, nopeus: +4

curepiedKaviokoukku

kouluratsastus: +8

potgraisseRasvapurkki

kestävyys: +8, nopeus: +8

falabellaFalabella

nopeus: +8, kouluratsastus: +7, ravi: +9

tapisclassique2xrouge2** klassinen satulahuopa

kestävyys: +2, nopeus: +2, kouluratsastus: +2, laukka: +2, ravi: +2, esteratsastus: +2

bonnet2xrougeblanc2** korvahuppu

kestävyys: +2, nopeus: +2, kouluratsastus: +2, laukka: +2, ravi: +2, esteratsastus: +2

bande2xrouge2** fleecepintelit

kestävyys: +2, nopeus: +2, kouluratsastus: +2, laukka: +2, ravi: +2, esteratsastus: +2

bonuscouleurVäri

kestävyys: +2, nopeus: +2, kouluratsastus: +2, laukka: +2, ravi: +2, esteratsastus: +2


Hevoskeskus

Hevosta Kilpensä On Ikuinen ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationclassiqueTämä hevonen on erikoistunut klassiseen ratsastukseen

Astutus

Tiedot

reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset