brooklynbridge

Jäsenyyspäiviä : 2649 päivää
Yleistulos : 8.
Vararahasto : 76 431 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Nokotanhevonen Musta, overo
18:45
Energia
21%
Terveys
100%
Moraali
94%

Taidot

Yhteensä: 7613.69

Kestävyys
147.269
294.54
Nopeus
76.537
153.07
Kouluratsastus
1446.987
2893.97
Laukka
52.202
104.40
Ravi
1187.4045
2374.81
Esteratsastus
896.446
1792.89
Rotu: NokotanhevonenIkä: 4 vuotta 4 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 149 cm
Sukupuoli: oriPaino: 434 kg
Väri: Musta, overo Syntymäaika: 05.06.2023
Kasvattaja: brooklynbridge Ansiot: 203 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Tynnyrinkierto 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0023
Western pleasure 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 15388.19
Kestävyys2038.69  Laukka925.62
Nopeus1730.16  Ravi3449.38
Kouluratsastus4060.04  Esteratsastus3184.29
BLUP:
-32.22
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
2038.69
2038.69
2038.69
Nopeus
1730.16
1730.16
1730.16
Kouluratsastus
4060.04
4060.04
4060.04
4060.04
Laukka
925.626
925.626
Ravi
3449.38
3449.38
3449.38
3449.38
Esteratsastus
3184.29
3184.29
3184.29
3184.29
Tällä hevosella on 1482 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

sellewestern1x1* lännensatula

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bridewestern3x3*** lännensuitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

tapiswestern1x1* lännensatulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Hevosta NσɾɱαɳFιllҽɾRσƈƙɯҽll ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationwesternTämä hevonen on erikoistunut lännenratsastukseen

Astutus

Tiedot

reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset