Kiya

Jäsenyyspäiviä : 4940 päivää
Yleistulos : 111.
Vararahasto : 154 493 262 equusta
Edelliset omistajat

Aratti

compagnonpinataparakeet
23:30
Energia
39%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 15160.00

Kestävyys
1300
2600.00
Nopeus
1210
2420.00
Kouluratsastus
1270
2540.00
Laukka
1285
2570.00
Ravi
1250
2500.00
Esteratsastus
1265
2530.00
Rotu: YlimaallinenIkä: 489 vuotta 6 kuukautta
Laji: PoniSäkäkorkeus: 157 cm
Sukupuoli: oriPaino: 515 kg
Väri: Ylimaallinen Syntymäaika: 19.05.2023
Kasvattaja: Kiya Ansiot: 1 666 711 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Tynnyrinkierto 0504422409
Cutting 0252261227
Trail 0208189188
Reining 0227353293
Western pleasure 0155189186
droite
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 15160.00
Kestävyys2600.00  Laukka2570.00
Nopeus2420.00  Ravi2500.00
Kouluratsastus2540.00  Esteratsastus2530.00
BLUP:
100.00
-100 0+100

Alkuperä

Isä: Uranos
Emä: Gaia

Erinomaisuus

Kestävyys
2600
2600
2600
Nopeus
2420
2420
2420
Kouluratsastus
2540
2540
2540
Laukka
2570
2570
2570
Ravi
2500
2500
2500
Esteratsastus
2530
2530
2530
Tällä hevosella on 1462 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +38, nopeus: +38, kouluratsastus: +38, laukka: +38, ravi: +38, esteratsastus: +38

cravacheRaippa

kouluratsastus: +4, laukka: +9, ravi: +9, esteratsastus: +9

peigneKampa

kestävyys: +4, nopeus: +4

curepiedKaviokoukku

kouluratsastus: +8

potgraisseRasvapurkki

kestävyys: +8, nopeus: +8

clochesPutsit

nopeus: +6, kouluratsastus: +6, esteratsastus: +6

eperonsKannukset

kestävyys: +9, nopeus: +9, kouluratsastus: +9, laukka: +9, ravi: +9, esteratsastus: +9

falabellaFalabella

kestävyys: +9, nopeus: +7, kouluratsastus: +8

longeJuoksutusliina

kouluratsastus: +12, laukka: +10, ravi: +10

bridewesternposeidonPoseidonin suitset

kestävyys: +6, nopeus: +6, kouluratsastus: +6, laukka: +6, ravi: +6, esteratsastus: +6

sellewesternposeidonPoseidonin satula

kestävyys: +6, nopeus: +6, kouluratsastus: +6, laukka: +6, ravi: +6, esteratsastus: +6

cramponsHokit

kestävyys: +12

tapiswesternposeidonPoseidonin satulahuopa

kestävyys: +6, nopeus: +6, kouluratsastus: +6, laukka: +6, ravi: +6, esteratsastus: +6

bonnetposeidonPoseidonin korvahuppu

kestävyys: +6, nopeus: +6, kouluratsastus: +6, laukka: +6, ravi: +6, esteratsastus: +6

bandeposeidonPoseidonin fleecepintelit

kestävyys: +6, nopeus: +6, kouluratsastus: +6, laukka: +6, ravi: +6, esteratsastus: +6

compagnonpinataparakeetAratti

laukka: +8

heracleshorseshoesbarrelHerakleen hevosenkenkä Tynnyrinkierto

kestävyys: +12, nopeus: +12, laukka: +6


Jaakko ja pavunvarsi on yksi satuhevosista.

Voit etsiä 4 juonielementtiä joka päivä lukemalla sadun.
Kun tarina on valmis, saat jonkin näistä palkinnoista:

Jaakko ja pavunvarsi ei ole myytävissä.

Voit nostaa sen taitoja passeja käyttämällä.

Avaa luettelo kaikista, joilla on Jaakko ja pavunvarsi

Hevoskeskus

Tähän ajankohtaan saakka:
20. lokakuu 2026
Karsina:
3*** karsina vesikaukalo suihku pellava
Edut:
heinärehu kaura porkkana ape 3*** klassinen satula 3*** klassiset suitset 1* klassinen satulahuopa 1* korvahuppu 1* fleecepintelit

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationwesternTämä hevonen on erikoistunut lännenratsastukseen

Astutus

Tiedot

Hevosta Jaakko ja pavunvarsi ei voi käyttää siitokseen.
arbreSukupuu