Chidori

Jäsenyyspäiviä : 112 päivää
Yleistulos : 260.
Vararahasto : 82 658 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Akhaltekinhevonen Rautiaanpäistärikkö
22:00
Energia
87%
Terveys
100%
Moraali
99%

Taidot

Yhteensä: 7710.35

Kestävyys
1173.757
2347.51
Nopeus
617.18
1234.36
Kouluratsastus
921.862
1843.72
Laukka
373.8315
747.66
Ravi
244.146
488.29
Esteratsastus
524.3965
1048.79
Rotu: AkhaltekinhevonenIkä: 20 vuotta 10 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 165 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 488 kg
Väri: Rautiaanpäistärikkö Syntymäaika: 22.05.2023
Kasvattaja: Lellu98 Ansiot: 14 840 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Tynnyrinkierto 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0061
Western pleasure 014244119
droite
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 17317.00
Kestävyys4575.82  Laukka1980.73
Nopeus2926.71  Ravi945.80
Kouluratsastus3616.57  Esteratsastus3271.37
BLUP:
14.31
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
4575.82
4575.82
4575.82
4575.82
Nopeus
2926.71
2926.71
2926.71
Kouluratsastus
3616.57
3616.57
3616.57
3616.57
Laukka
1980.73
1980.73
1980.73
Ravi
945.804
945.804
Esteratsastus
3271.37
3271.37
3271.37
3271.37
Tällä tammalla on 1675 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +15, nopeus: +15, kouluratsastus: +15, laukka: +15, ravi: +15, esteratsastus: +15

peigneKampa

kestävyys: +4, nopeus: +4

curepiedKaviokoukku

kouluratsastus: +8

potgraisseRasvapurkki

kestävyys: +8, nopeus: +8

sellewestern3x3*** lännensatula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

bridewestern3x3*** lännensuitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

tapiswestern1x1* lännensatulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bonnet1x1* korvahuppu

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bande1x1* fleecepintelit

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Tähän ajankohtaan saakka:
27. lokakuu 2026
Karsina:
3*** karsina vesikaukalo suihku pellava
Edut:
heinärehu kaura porkkana ape 3*** lännensatula 3*** lännensuitset 1* lännensatulahuopa 1* korvahuppu 1* fleecepintelit

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationwesternTämä tamma on erikoistunut lännenratsastukseen

Astutus

Tiedot

reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset