Sleipnir8

Jäsenyyspäiviä : 5634 päivää
Yleistulos : 168.
Vararahasto : 60 571 035 equusta
Edelliset omistajat
08:00
Energia
100%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 7773.18

Kestävyys
833.757
1667.51
Nopeus
193.901
387.80
Kouluratsastus
1163.823
2327.65
Laukka
51.0195
102.04
Ravi
678.2685
1356.54
Esteratsastus
965.823
1931.65
Rotu: NokotanhevonenIkä: 3 vuotta 8 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 150 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 432 kg
Väri: Musta Syntymäaika: 18.11.2023
Kasvattaja: heppatyttöskrt

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

apollonin lyyrapomme-or-hidden<i>rajaton</i> helioksen säde

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0000
Ravikilpailu 0000
Maastoratsastus 0000
Esteratsastus 0000
Kouluratsastus 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 14399.78
Kestävyys2673.82  Laukka1253.98
Nopeus2011.92  Ravi2172.46
Kouluratsastus3437.46  Esteratsastus2850.13
BLUP:
-31.84
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
2673.82
2673.82
2673.82
Nopeus
2011.92
2011.92
2011.92
Kouluratsastus
3437.46
3437.46
3437.46
3437.46
Laukka
1253.98
1253.98
Ravi
2172.47
2172.47
2172.47
Esteratsastus
2850.13
2850.13
2850.13
Tällä tammalla on 1384 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

pommeorKultainen omena

kestävyys: +11, nopeus: +11, kouluratsastus: +11, laukka: +11, ravi: +11, esteratsastus: +11

curepiedKaviokoukku

kouluratsastus: +8


Hevoskeskus

Tammaa xBaroqueFlora* ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Astutus

Tiedot

Seuraava astutus: 4 vuotta 4 kuukautta
reproductionAstutukset: 1
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset