coammber

Jäsenyyspäiviä : 4075 päivää
Yleistulos : 15.
Vararahasto : 123 516 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Akhaltekinhevonen Harmaanruskea
23:15
Energia
56%
Terveys
79%
Moraali
83%

Taidot

Yhteensä: 3385.51

Kestävyys
402.548
805.10
Nopeus
293.3335
586.67
Kouluratsastus
367.86
735.72
Laukka
201.474
402.95
Ravi
94.775
189.55
Esteratsastus
332.7625
665.52
Rotu: AkhaltekinhevonenIkä: 13 vuotta 6 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 164 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 499 kg
Väri: Harmaanruskea Syntymäaika: 29.11.2023
Kasvattaja: Lellu98 Ansiot: 5 443 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0044
Ravikilpailu 01910
Maastoratsastus 0138
Esteratsastus 0014
Kouluratsastus 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 17355.26
Kestävyys4586.09  Laukka1985.06
Nopeus2933.34  Ravi947.75
Kouluratsastus3624.41  Esteratsastus3278.61
BLUP:
-2.63
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
4586.09
4586.09
4586.09
4586.09
Nopeus
2933.34
2933.34
2933.34
Kouluratsastus
3624.41
3624.41
3624.41
3624.41
Laukka
1985.06
1985.06
1985.06
Ravi
947.755
947.755
Esteratsastus
3278.61
3278.61
3278.61
3278.61
Tällä tammalla on 1678 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +14, nopeus: +14, kouluratsastus: +14, laukka: +14, ravi: +14, esteratsastus: +14

selleclassique1x1* klassinen satula

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

brideclassique1x1* klassiset suitset

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

tapisclassique1x1* klassinen satulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Tähän ajankohtaan saakka:
12. marraskuu 2026
Karsina:
3*** karsina vesikaukalo suihku pellava
Edut:
heinärehu kaura porkkana ape 3*** klassinen satula 3*** klassiset suitset 1* klassinen satulahuopa 1* korvahuppu 1* fleecepintelit

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationclassiqueTämä tamma on erikoistunut klassiseen ratsastukseen

Astutus

Tiedot

reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset