Taika-Tuuli_

Jäsenyyspäiviä : 962 päivää
Yleistulos : 2568.
Vararahasto : 524 485 equusta
Edelliset omistajat
Varsa Akhaltekinhevonen Sysirautias
22:00
Energia
35%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 40.80

Kestävyys
3.4
6.80
Nopeus
3.4
6.80
Kouluratsastus
3.4
6.80
Laukka
3.4
6.80
Ravi
3.4
6.80
Esteratsastus
3.4
6.80
Rotu: AkhaltekinhevonenIkä: 1 vuosi
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 149 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 241 kg
Väri: Sysirautias Syntymäaika: 17.08.2026
Kasvattaja: Taika-Tuuli_

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 8978.77
Kestävyys2372.04  Laukka1027.04
Nopeus1517.88  Ravi490.08
Kouluratsastus1875.07  Esteratsastus1696.66
BLUP:
-97.47
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
2372.04
2372.04
2372.04
Nopeus
1517.88
1517.88
Kouluratsastus
1875.07
1875.07
1875.07
Laukka
1027.04
1027.04
Ravi
490.083
490.083
Esteratsastus
1696.66
1696.66
1696.66
Tällä tammalla on 841 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

Tällä tammalla ei ole yhtään bonuksia


Hevoskeskus

Tammaa Kiss ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

pictoalertHevosta Kiss voidaan alkaa kouluttaa, kun se on 2 vuotta.
Se on vasta 1 vuosi vanha!

Astutus

pictoalertHevonen Kiss on sukukypsä, kun se on 2 vuotta 6 kuukautta.
Se on vasta 1 vuosi vanha!

Tiedot