brooklynbridge

Jäsenyyspäiviä : 2647 päivää
Yleistulos : 8.
Vararahasto : 62 411 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Knabstrupinhevonen Musta, leopardikuvio
20:00
Energia
22%
Terveys
100%
Moraali
94%

Taidot

Yhteensä: 15321.70

Kestävyys
423.78
847.56
Nopeus
325.516
651.03
Kouluratsastus
2848.495
5696.99
Laukka
621.62
1243.24
Ravi
1754.941
3509.88
Esteratsastus
1686.498
3373.00
Rotu: KnabstrupinhevonenIkä: 4 vuotta 8 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 162 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 478 kg
Väri: Musta, leopardikuvio Syntymäaika: 17.12.2023
Kasvattaja: brooklynbridge Ansiot: 396 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0000
Ravikilpailu 0000
Maastoratsastus 04154
Esteratsastus 0000
Kouluratsastus 0111
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 18673.36
Kestävyys1707.21  Laukka2774.94
Nopeus2133.83  Ravi3735.27
Kouluratsastus4694.84  Esteratsastus3627.27
BLUP:
-19.36
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
1707.21
1707.21
1707.21
Nopeus
2133.83
2133.83
2133.83
Kouluratsastus
4694.84
4694.84
4694.84
4694.84
4694.84
Laukka
2774.94
2774.94
2774.94
Ravi
3735.27
3735.27
3735.27
3735.27
Esteratsastus
3627.27
3627.27
3627.27
3627.27
Tällä tammalla on 1810 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

selleclassique3x3*** klassinen satula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

brideclassique3x3*** klassiset suitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

falabellaFalabella

kestävyys: +9, kouluratsastus: +8, esteratsastus: +7

tapisclassique1x1* klassinen satulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Tammaa tamma ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationclassiqueTämä tamma on erikoistunut klassiseen ratsastukseen

Astutus

Tiedot

tamma on tiimihevonen eikä sillä voi tehdä astutuksia.
reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset