brooklynbridge

Jäsenyyspäiviä : 2647 päivää
Yleistulos : 8.
Vararahasto : 62 411 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Nokotanhevonen Ruunikko, overo
12:00
Energia
70%
Terveys
100%
Moraali
94%

Taidot

Yhteensä: 15518.87

Kestävyys
604.6595
1209.32
Nopeus
304.232
608.46
Kouluratsastus
2837.8115
5675.62
Laukka
303.8085
607.62
Ravi
2123.599
4247.20
Esteratsastus
1585.3235
3170.65
Rotu: NokotanhevonenIkä: 5 vuotta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 150 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 423 kg
Väri: Ruunikko, overo Syntymäaika: 06.01.2024
Kasvattaja: brooklynbridge Ansiot: 1 530 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Tynnyrinkierto 0000
Cutting 0000
Trail 0001
Reining 01093
Western pleasure 0010
droite
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 18579.64
Kestävyys2461.46  Laukka1116.74
Nopeus2088.79  Ravi4162.85
Kouluratsastus4903.17  Esteratsastus3846.62
BLUP:
-2.87
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
2461.47
2461.47
2461.47
Nopeus
2088.79
2088.79
2088.79
Kouluratsastus
4903.17
4903.17
4903.17
4903.17
4903.17
Laukka
1116.74
1116.74
Ravi
4162.85
4162.85
4162.85
4162.85
Esteratsastus
3846.62
3846.62
3846.62
3846.62
Tällä tammalla on 1801 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

sellewestern3x3*** lännensatula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

bridewestern3x3*** lännensuitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

tapiswestern1x1* lännensatulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Tammaa tamma ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationwesternTämä tamma on erikoistunut lännenratsastukseen

Astutus

Tiedot

reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset