brooklynbridge

Jäsenyyspäiviä : 2646 päivää
Yleistulos : 8.
Vararahasto : 55 042 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Englannintäysverinen Rautias
21:00
Energia
35%
Terveys
100%
Moraali
99%

Taidot

Yhteensä: 14956.12

Kestävyys
527.5845
1055.17
Nopeus
1748.283
3496.57
Kouluratsastus
1818.376
3636.75
Laukka
2491.205
4982.41
Ravi
251.797
503.59
Esteratsastus
640.814
1281.63
Rotu: EnglannintäysverinenIkä: 6 vuotta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 166 cm
Sukupuoli: oriPaino: 484 kg
Väri: Rautias Syntymäaika: 03.02.2024
Kasvattaja: brooklynbridge Ansiot: 1 189 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Tynnyrinkierto 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 001321
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 18787.52
Kestävyys2149.02  Laukka4964.34
Nopeus3924.31  Ravi1025.65
Kouluratsastus3549.02  Esteratsastus3175.18
BLUP:
-11.51
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
2149.02
2149.02
2149.02
Nopeus
3924.31
3924.31
3924.31
3924.31
Kouluratsastus
3549.02
3549.02
3549.02
3549.02
Laukka
4964.34
4964.34
4964.34
4964.34
4964.34
Ravi
1025.65
1025.65
Esteratsastus
3175.18
3175.18
3175.18
3175.18
Tällä hevosella on 1821 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +10, nopeus: +10, kouluratsastus: +10, laukka: +10, ravi: +10, esteratsastus: +10

sellewestern1x1* lännensatula

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bridewestern1x1* lännensuitset

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

falabellaFalabella

kestävyys: +8, kouluratsastus: +7, ravi: +9

tapiswestern1x1* lännensatulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Nimi:
Tähän ajankohtaan saakka:
21. lokakuu 2026
Karsina:
1* karsina pellava
Edut:
kaura porkkana 1* klassinen satula 1* klassiset suitset 1* klassinen satulahuopa 1* korvahuppu 1* fleecepintelit

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationwesternTämä hevonen on erikoistunut lännenratsastukseen

Astutus

Tiedot

fiillertime sadnessღ on tiimihevonen eikä sillä voi tehdä astutuksia.
reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset