amiNeko

Jäsenyyspäiviä : 4524 päivää
Yleistulos : 185.
Vararahasto : 20 245 025 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Holsteininhevonen Vaaleankimo
19:00
Energia
22%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 10421.07

Kestävyys
543.419
1086.84
Nopeus
1686.338
3372.68
Kouluratsastus
1701.2215
3402.44
Laukka
291.9465
583.89
Ravi
211.0255
422.05
Esteratsastus
776.586
1553.17
Rotu: HolsteininhevonenIkä: 4 vuotta 8 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 171 cm
Sukupuoli: oriPaino: 479 kg
Väri: Vaaleankimo Syntymäaika: 31.01.2025
Kasvattaja: amiNeko Ansiot: 293 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0000
Ravikilpailu 0051
Maastoratsastus 0220
Esteratsastus 0010
Kouluratsastus 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 18844.73
Kestävyys2983.34  Laukka2151.52
Nopeus3358.41  Ravi1026.86
Kouluratsastus4352.62  Esteratsastus4971.97
BLUP:
-38.99
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
2983.34
2983.34
2983.34
Nopeus
3358.41
3358.41
3358.41
3358.41
Kouluratsastus
4352.62
4352.62
4352.62
4352.62
Laukka
2151.52
2151.52
2151.52
Ravi
1026.87
1026.87
Esteratsastus
4971.97
4971.97
4971.97
4971.97
4971.97
Tällä hevosella on 1828 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

cravacheRaippa

kouluratsastus: +4, laukka: +9, ravi: +9, esteratsastus: +9

selleclassique3x3*** klassinen satula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

brideclassique3x3*** klassiset suitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

peigneKampa

kestävyys: +4, nopeus: +4

curepiedKaviokoukku

kouluratsastus: +8

potgraisseRasvapurkki

kestävyys: +8, nopeus: +8

tapisclassique2xbleublanc2** klassinen satulahuopa

kestävyys: +2, nopeus: +2, kouluratsastus: +2, laukka: +2, ravi: +2, esteratsastus: +2

bonnet2xbleublanc2** korvahuppu

kestävyys: +2, nopeus: +2, kouluratsastus: +2, laukka: +2, ravi: +2, esteratsastus: +2

bande2xbleu2** fleecepintelit

kestävyys: +2, nopeus: +2, kouluratsastus: +2, laukka: +2, ravi: +2, esteratsastus: +2

bonuscouleurVäri

kestävyys: +2, nopeus: +2, kouluratsastus: +2, laukka: +2, ravi: +2, esteratsastus: +2


Hevoskeskus

Hevosta o ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationclassiqueTämä hevonen on erikoistunut klassiseen ratsastukseen

Astutus

Tiedot

o on tiimihevonen eikä sillä voi tehdä astutuksia.
reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset