ainoi

Jäsenyyspäiviä : 919 päivää
Yleistulos : 563.
Vararahasto : 8 639 118 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Knabstrupinhevonen Musta, täplikäs loimikuvio
17:30
Energia
23%
Terveys
96%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 1769.41

Kestävyys
107.9975
216.00
Nopeus
133.5745
267.15
Kouluratsastus
180.873
361.75
Laukka
101.2225
202.44
Ravi
230.9695
461.94
Esteratsastus
130.0685
260.14
Rotu: KnabstrupinhevonenIkä: 2 vuotta 2 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 164 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 393 kg
Väri: Musta, täplikäs loimikuvio Syntymäaika: 15.12.2025
Kasvattaja: ainoi

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 6735.75
Kestävyys618.19  Laukka1003.88
Nopeus771.34  Ravi1354.50
Kouluratsastus1683.80  Esteratsastus1304.04
BLUP:
-87.99
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
618.193
618.193
Nopeus
771.34
771.34
Kouluratsastus
1683.8
1683.8
1683.8
Laukka
1003.88
1003.88
Ravi
1354.5
1354.5
Esteratsastus
1304.04
1304.04
Tällä tammalla on 617 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

Tällä tammalla ei ole yhtään bonuksia


Hevoskeskus

Tammaa Luyang ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Astutus

pictoalertHevonen Luyang on sukukypsä, kun se on 2 vuotta 6 kuukautta.
Se on vasta 2 vuotta 2 kuukautta vanha!

Tiedot