Mx E

Jäsenyyspäiviä : 2132 päivää
Yleistulos : 75.
Vararahasto : 5 327 481 equusta
Edelliset omistajat
Poni Vuonohevonen Hallakko
24:00
Energia
27%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 3297.95

Kestävyys
324.7325
649.47
Nopeus
383.981
767.96
Kouluratsastus
365.854
731.71
Laukka
305.0815
610.16
Ravi
164.604
329.21
Esteratsastus
104.722
209.44
Rotu: VuonohevonenIkä: 3 vuotta 8 kuukautta
Laji: PoniSäkäkorkeus: 145 cm
Sukupuoli: oriPaino: 425 kg
Väri: Hallakko Syntymäaika: 21.09.2024
Kasvattaja: Mx E Ansiot: 46 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0000
Ravikilpailu 0000
Maastoratsastus 0000
Esteratsastus 0000
Kouluratsastus 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 14294.91
Kestävyys2412.21  Laukka2994.03
Nopeus3771.37  Ravi1621.71
Kouluratsastus2717.68  Esteratsastus777.90
BLUP:
-82.24
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
2412.21
2412.21
2412.21
Nopeus
3771.37
3771.37
3771.37
3771.37
Kouluratsastus
2717.68
2717.68
2717.68
Laukka
2994.03
2994.03
2994.03
Ravi
1621.71
1621.71
1621.71
Esteratsastus
777.906
777.906
Tällä hevosella on 1373 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

selleclassique1x1* klassinen satula

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

brideclassique1x1* klassiset suitset

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

curepiedKaviokoukku

kouluratsastus: +8

potgraisseRasvapurkki

kestävyys: +8, nopeus: +8

tapisclassique1x1* klassinen satulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Hevosta ʜᴇʟᴘ ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationclassiqueTämä hevonen on erikoistunut klassiseen ratsastukseen

Astutus

Tiedot

ʜᴇʟᴘ on tiimihevonen eikä sillä voi tehdä astutuksia.
reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset