Cabriela2

Jäsenyyspäiviä : 39 päivää
Yleistulos : 7281.
Vararahasto : 63 235 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Andalusianhevonen Vaaleankimo
13:00
Energia
75%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 1542.37

Kestävyys
189.313
378.63
Nopeus
252.6085
505.22
Kouluratsastus
171.0695
342.14
Laukka
36.857
73.71
Ravi
13.632
27.26
Esteratsastus
107.705
215.41
Rotu: AndalusianhevonenIkä: 9 vuotta 2 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 151 cm
Sukupuoli: oriPaino: 444 kg
Väri: Vaaleankimo Syntymäaika: 07.10.2024
Kasvattaja: Cabriela2 Ansiot: 771 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0000
Ravikilpailu 0004
Maastoratsastus 0000
Esteratsastus 00217
Kouluratsastus 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 3263.00
Kestävyys616.71  Laukka372.96
Nopeus681.31  Ravi179.47
Kouluratsastus860.45  Esteratsastus552.10
BLUP:
13.89
-100 0+100

Alkuperä

Isä: Uranos
Emä: Gaia
Andalusianhevonen
100.0%

Erinomaisuus

Kestävyys
616.71
616.71
Nopeus
681.31
681.31
Kouluratsastus
860.45
860.45
Laukka
372.96
372.96
Ravi
179.47
Esteratsastus
552.1
552.1
Tällä hevosella on 270 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +10, nopeus: +10, kouluratsastus: +10, laukka: +10, ravi: +10, esteratsastus: +10

selleclassique1x1* klassinen satula

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

brideclassique1x1* klassiset suitset

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

peigneKampa

kestävyys: +4, nopeus: +4

curepiedKaviokoukku

kouluratsastus: +8

potgraisseRasvapurkki

kestävyys: +8, nopeus: +8

tapisclassique1x1* klassinen satulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bonnet1x1* korvahuppu

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bande1x1* fleecepintelit

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Tähän ajankohtaan saakka:
12. joulukuu 2026
Karsina:
1* karsina
Edut:
heinärehu

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationclassiqueTämä hevonen on erikoistunut klassiseen ratsastukseen

Astutus

Tiedot

reproductionAstutukset: 1
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset