Barbies

Jäsenyyspäiviä : 221 päivää
Yleistulos : 1974.
Vararahasto : 3 377 053 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Akhaltekinhevonen Rautias
18:00
Energia
22%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 6125.59

Kestävyys
1139.347
2278.69
Nopeus
73.352
146.70
Kouluratsastus
908.1035
1816.21
Laukka
98.3515
196.70
Ravi
21.338
42.68
Esteratsastus
822.3045
1644.61
Rotu: AkhaltekinhevonenIkä: 3 vuotta 8 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 164 cm
Sukupuoli: oriPaino: 479 kg
Väri: Rautias Syntymäaika: 16.10.2024
Kasvattaja: Barbies

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0000
Ravikilpailu 0000
Maastoratsastus 0000
Esteratsastus 0000
Kouluratsastus 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 19641.29
Kestävyys5194.41  Laukka2246.98
Nopeus3319.40  Ravi1071.13
Kouluratsastus4099.10  Esteratsastus3710.26
BLUP:
-53.49
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
5194.41
5194.41
5194.41
5194.41
5194.41
Nopeus
3319.4
3319.4
3319.4
3319.4
Kouluratsastus
4099.11
4099.11
4099.11
4099.11
Laukka
2246.98
2246.98
2246.98
Ravi
1071.13
1071.13
Esteratsastus
3710.26
3710.26
3710.26
3710.26
Tällä hevosella on 1907 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

selleclassique3x3*** klassinen satula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

brideclassique3x3*** klassiset suitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

tapisclassique1x1* klassinen satulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bonnet1x1* korvahuppu

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bande1x1* fleecepintelit

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Hevosta Pumpkin GP 19641 ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationclassiqueTämä hevonen on erikoistunut klassiseen ratsastukseen

Astutus

Tiedot

reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset