Korsto_Pesue

Jäsenyyspäiviä : 3392 päivää
Yleistulos : 66.
Vararahasto : 116 710 259 equusta
Edelliset omistajat
17:15
Energia
18%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 555.28

Kestävyys
35.224
70.45
Nopeus
36.9715
73.94
Kouluratsastus
59.116
118.23
Laukka
53.7005
107.40
Ravi
17.3035
34.61
Esteratsastus
75.326
150.65
Rotu: PercheronIkä: 5 vuotta 2 kuukautta
Laji: Kylmäverinen yksisarvinenSäkäkorkeus: 185 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 881 kg
Väri: Vaaleankimo Syntymäaika: 11.11.2024
Kasvattaja: Korsto_Pesue

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

apollonin lyyrakultainen omena<i>rajaton</i> helioksen säde

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0000
Ravikilpailu 0000
Maastoratsastus 0000
Esteratsastus 0000
Kouluratsastus 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 3787.00
Kestävyys811.55  Laukka487.01
Nopeus865.33  Ravi378.70
Kouluratsastus541.16  Esteratsastus703.25
BLUP:
-62.82
-100 0+100

Alkuperä

Isä: Uranos
Emä: Gaia
Percheron
100.0%

Erinomaisuus

Kestävyys
811.55
811.55
Nopeus
865.33
865.33
Kouluratsastus
541.16
541.16
Laukka
487.01
487.01
Ravi
378.7
378.7
Esteratsastus
703.25
703.25
Tällä tammalla on 322 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

corneYksisarvinen

kouluratsastus: +15

pommeorKultainen omena

kestävyys: +11, nopeus: +11, kouluratsastus: +11, laukka: +11, ravi: +11, esteratsastus: +11

peigneKampa

kestävyys: +4, nopeus: +4

curepiedKaviokoukku

kouluratsastus: +8

potgraisseRasvapurkki

kestävyys: +8, nopeus: +8


Yksisarviset ovat hevoseläimiä, joiden otsassa kasvava sarvi antaa + 15 bonuksen kouluratsastukseen.

Niitä kasvatetaan erityisellä tavalla:

  • emän ja isän tulee olla saman rotuisia yksisarvisia
  • saatavilla täytyy olla 1 astutussessio
sitten sinulla on 2/5 mahdollisuus saada yksisarvisen varsa.

Jos yksisarvistamma on saanut 5 varsaa, eikä yksikään ole ollut yksisarvisen varsa, 6. on takuuvarmasti yksisarvisen varsa.

Kun olet astuttanut yksisarvistamman, sinun on odotettava 10 tuntia reaaliajassa ennen kuin voit astuttaa sen uudelleen, tai ennen kuin voit astuttaa potentiaalisen yksisarvistammavarsan.
Kylmäveriset yksisarviset voi astuttaa jopa 3 kertaa niiden elinaikana.

Hevoskeskus

Tammaa Kylmäverinen yksisarvinen ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Astutus

Tiedot

Seuraava astutus: 6 vuotta
reproductionAstutukset: 2 / 3
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset