Paradise

Jäsenyyspäiviä : 5124 päivää
Yleistulos : 257.
Vararahasto : 24 404 708 equusta
Edelliset omistajat
normal
08:00
Energia
94%
Terveys
100%
Moraali
94%

Taidot

Yhteensä: 72.78

Kestävyys
8.0915
16.18
Nopeus
4.3915
8.78
Kouluratsastus
7.8595
15.72
Laukka
5.3185
10.64
Ravi
4.118
8.24
Esteratsastus
6.611
13.22
Rotu: NewforestinponiIkä: 2 vuotta 2 kuukautta
Laji: PoniSäkäkorkeus: 139 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 333 kg
Väri: Ruunikko Syntymäaika: 24.04.2025
Kasvattaja: Pikku Myy

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

vintage-omena
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 2130.05
Kestävyys473.62  Laukka311.31
Nopeus257.04  Ravi241.04
Kouluratsastus460.04  Esteratsastus386.98
BLUP:
-91.93
-100 0+100

Alkuperä

Isä: Journey
Emä: Irlannincob ~L`s Horses~
Newforestinponi
50.0%
Irlannincob
50.0%

Erinomaisuus

Kestävyys
473.628
473.628
Nopeus
257.049
257.049
Kouluratsastus
460.04
460.04
Laukka
311.31
311.31
Ravi
241.046
241.046
Esteratsastus
386.98
386.98
Tällä tammalla on 157 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

pommevintageVintage-omena

kestävyys: +11, nopeus: +11, kouluratsastus: +11, laukka: +11, ravi: +11, esteratsastus: +11


Hevoskeskus

Tammaa Automaattiosto ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Astutus

pictoalertHevonen Automaattiosto on sukukypsä, kun se on 2 vuotta 6 kuukautta.
Se on vasta 2 vuotta 2 kuukautta vanha!

Tiedot