Draws

Jäsenyyspäiviä : 1964 päivää
Yleistulos : 912.
Vararahasto : 22 799 386 equusta
Edelliset omistajat

Kardinaali

compagnonpinatacardinal
normal
19:45
Energia
33%
Terveys
100%
Moraali
91%

Taidot

Yhteensä: 11662.27

Kestävyys
1100.816
2201.63
Nopeus
1218.5755
2437.15
Kouluratsastus
1541.6875
3083.38
Laukka
668.4805
1336.96
Ravi
321.251
642.50
Esteratsastus
980.3225
1960.64
Rotu: AndalusianhevonenIkä: 19 vuotta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 163 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 453 kg
Väri: Harmaanruskea Syntymäaika: 14.03.2025
Kasvattaja: Draws Ansiot: 5 646 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 08137
Ravikilpailu 0131
Maastoratsastus 0677
Esteratsastus 06816
Kouluratsastus 031615
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 10826.35
Kestävyys2050.83  Laukka1241.71
Nopeus2255.94  Ravi591.86
Kouluratsastus2860.66  Esteratsastus1825.33
BLUP:
100.00
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
2050.83
2050.83
2050.83
Nopeus
2255.95
2255.95
2255.95
Kouluratsastus
2860.66
2860.66
2860.66
Laukka
1241.71
1241.71
Ravi
591.868
591.868
Esteratsastus
1825.33
1825.33
1825.33
Tällä tammalla on 1027 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +12, nopeus: +12, kouluratsastus: +12, laukka: +12, ravi: +12, esteratsastus: +12

selleclassique3x3*** klassinen satula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

brideclassique3x3*** klassiset suitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

peigneKampa

kestävyys: +4, nopeus: +4

curepiedKaviokoukku

kouluratsastus: +8

potgraisseRasvapurkki

kestävyys: +8, nopeus: +8

eperonsKannukset

kestävyys: +9, nopeus: +9, kouluratsastus: +9, laukka: +9, ravi: +9, esteratsastus: +9

tapisclassique1x1* klassinen satulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bonnet1x1* korvahuppu

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bande1x1* fleecepintelit

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

catrinabroochCatrinan rintakoru

kestävyys: +11, nopeus: +11, kouluratsastus: +11, laukka: +11, ravi: +11, esteratsastus: +11

compagnonpinatacardinalKardinaali

ravi: +3


Hevoskeskus

Tähän ajankohtaan saakka:
31. lokakuu 2026
Karsina:
3*** karsina vesikaukalo suihku olki
Edut:
heinärehu kaura porkkana ape 3*** klassinen satula 3*** klassiset suitset 1* klassinen satulahuopa 1* korvahuppu 1* fleecepintelit

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationclassiqueTämä tamma on erikoistunut klassiseen ratsastukseen

Astutus

Tiineys

chevalAlkaen: 6 kuukautta
maleIsä: o 10885.79 Eɴᴊᴏʏ ʟɪғᴇ, Bᴇ ᴋɪɴᴅ

Informaatio

reproductionAstutukset: 4
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset