piny

Jäsenyyspäiviä : 2310 päivää
Yleistulos : 39.
Vararahasto : 13 393 327 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Lipizzanhevonen Vaaleankimo
19:00
Energia
28%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 11142.38

Kestävyys
358.8755
717.75
Nopeus
1901.101
3802.20
Kouluratsastus
2333.234
4666.47
Laukka
512.985
1025.97
Ravi
341.598
683.20
Esteratsastus
123.398
246.80
Rotu: LipizzanhevonenIkä: 3 vuotta 8 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 167 cm
Sukupuoli: oriPaino: 483 kg
Väri: Vaaleankimo Syntymäaika: 13.05.2025
Kasvattaja: piny Ansiot: 461 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0410
Ravikilpailu 0330
Maastoratsastus 0000
Esteratsastus 0000
Kouluratsastus 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 21899.12
Kestävyys3467.40  Laukka3901.03
Nopeus5058.54  Ravi2500.35
Kouluratsastus5779.55  Esteratsastus1192.25
BLUP:
-56.39
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
3467.4
3467.4
3467.4
3467.4
Nopeus
5058.54
5058.54
5058.54
5058.54
5058.54
Kouluratsastus
5779.55
5779.55
5779.55
5779.55
5779.55
Laukka
3901.03
3901.03
3901.03
3901.03
Ravi
2500.35
2500.35
2500.35
Esteratsastus
1192.25
1192.25
Tällä hevosella on 2133 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

selleclassique1x1* klassinen satula

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

brideclassique1x1* klassiset suitset

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

tapisclassique1x1* klassinen satulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Hevosta x ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationclassiqueTämä hevonen on erikoistunut klassiseen ratsastukseen

Astutus

Tiedot

x on tiimihevonen eikä sillä voi tehdä astutuksia.
reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset