Lucide

Jäsenyyspäiviä : 2356 päivää
Yleistulos : 71.
Vararahasto : 14 371 830 equusta
Edelliset omistajat
Varsa Trakehner Ruunikko
08:30
Energia
85%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 0.00

Kestävyys
0
0.00
Nopeus
0
0.00
Kouluratsastus
0
0.00
Laukka
0
0.00
Ravi
0
0.00
Esteratsastus
0
0.00
Rotu: TrakehnerIkä: muutama tunti
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 89 cm
Sukupuoli: oriPaino: 89 kg
Väri: Ruunikko Syntymäaika: 20.10.2026
Kasvattaja: hedduws

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 7200.17
Kestävyys1389.57  Laukka1530.33
Nopeus909.19  Ravi826.59
Kouluratsastus1282.57  Esteratsastus1261.91
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
1389.57
1389.57
Nopeus
909.198
909.198
Kouluratsastus
1282.57
1282.57
Laukka
1530.33
1530.33
Ravi
826.596
826.596
Esteratsastus
1261.91
1261.91
Tällä hevosella on 663 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

Tällä orilla ei ole yhtään bonuksia


Hevoskeskus

Ratsuhevonen Ruunikko
Hs boo on alle 6 kuukauden ikäinen ja asuu vielä emänsä kanssa, joten sinun ei tarvitse majoittaa sitä hevoskeskukseen.

Koulutus

pictoalertHevosta Hs boo voidaan alkaa kouluttaa, kun se on 2 vuotta.
Se on vasta muutama tunti vanha!

Astutus

pictoalertHevosta Hs boo voidaan tarjota astutuskäyttöön, kun se on 2 vuotta 6 kuukautta.
Se on vasta muutama tunti vanha!

Tiedot