piny

Jäsenyyspäiviä : 2315 päivää
Yleistulos : 39.
Vararahasto : 13 385 602 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Holsteininhevonen Vaaleankimo
21:45
Energia
26%
Terveys
100%
Moraali
96%

Taidot

Yhteensä: 7038.30

Kestävyys
20.184
40.37
Nopeus
247.764
495.53
Kouluratsastus
823.8435
1647.69
Laukka
174.046
348.09
Ravi
76.986
153.97
Esteratsastus
2176.3245
4352.65
Rotu: HolsteininhevonenIkä: 4 vuotta 6 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 173 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 491 kg
Väri: Vaaleankimo Syntymäaika: 22.10.2025
Kasvattaja: piny Ansiot: 168 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0000
Ravikilpailu 0000
Maastoratsastus 0000
Esteratsastus 0000
Kouluratsastus 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 22443.52
Kestävyys3553.07  Laukka2562.48
Nopeus3999.91  Ravi1222.11
Kouluratsastus5184.14  Esteratsastus5921.79
BLUP:
-50.78
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
3553.07
3553.07
3553.07
3553.07
Nopeus
3999.91
3999.91
3999.91
3999.91
Kouluratsastus
5184.15
5184.15
5184.15
5184.15
5184.15
Laukka
2562.48
2562.48
2562.48
Ravi
1222.12
1222.12
Esteratsastus
5921.79
5921.79
5921.79
5921.79
5921.79
Tällä tammalla on 2188 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

selleclassique1x1* klassinen satula

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

brideclassique1x1* klassiset suitset

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

tapisclassique1x1* klassinen satulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Tammaa täyte ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationclassiqueTämä tamma on erikoistunut klassiseen ratsastukseen

Astutus

Tiedot

täyte on tiimihevonen eikä sillä voi tehdä astutuksia.
reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset