Espeon

Jäsenyyspäiviä : 2675 päivää
Yleistulos : 228.
Vararahasto : 40 234 265 equusta
Edelliset omistajat
chimeriqueaigle
pattechimerique

Kotka

nro
563

22:00
Energia
44%
Terveys
100%
Moraali
97%

Taidot

Yhteensä: 6273.66

Kestävyys
498.5765
997.15
Nopeus
579.797
1159.59
Kouluratsastus
516.8475
1033.69
Laukka
352.4175
704.84
Ravi
353.92
707.84
Esteratsastus
835.2715
1670.54
Rotu: KotkaIkä: 17 vuotta 2 kuukautta
Laji: KimeeriSäkäkorkeus: 202 cm
Sukupuoli: oriPaino: 606 kg
Ilmasto: Lauhkea Syntymäaika: 22.06.2025
Kouluttaja: Espeon Ansiot: 4 495 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0350
Ravikilpailu 0200
Maastoratsastus 0441
Esteratsastus 0010
Kouluratsastus 0340
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 6944.17
Kestävyys1180.51  Laukka763.86
Nopeus1249.95  Ravi763.86
Kouluratsastus1111.06  Esteratsastus1874.93
BLUP:
57.73
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
1180.51
1180.51
Nopeus
1249.95
1249.95
Kouluratsastus
1111.06
1111.06
Laukka
763.86
763.86
Ravi
763.86
763.86
Esteratsastus
1874.93
1874.93
1874.93
Tällä hevosella on 638 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

cravacheRaippa

kouluratsastus: +4, laukka: +9, ravi: +9, esteratsastus: +9

selleclassique3x3*** klassinen satula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

brideclassique3x3*** klassiset suitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

tapisclassique1x1* klassinen satulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bonnet1x1* korvahuppu

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bande1x1* fleecepintelit

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Kotka on kimeerihevonen.

Kesytä tämä hevonen, niin voit ikäännyttää ja kouluttaa sitä, viedä sen ratsastusretkille ja ilmoittaa sen kilpailuihin. Voit myös pyytää muita kimeerihevosten omistajia auttamaan sinua edistymään nopeammin. Auta muita vastineeksi, niin kimeerihevosesi taidot nousevat.

Kesytettynä tämä hevonen antaa sinulle 10 10 passia jokaisena hevosen vuotena, 80-vuotiaaksi asti. Palkkio voi ilmestyä mihin tahansa hevosenhoitopainikkeeseen, kun hevonen herää.

Kotka voi kesällä ja talvella kieltäytyä joistakin tarjoamistasi hoidoista ja menettää energiaa.

Kotka ei ole myytävissä.

Avaa luettelo kaikista, joilla on Kotka

Kesytetyt hevoset

Jo 674 Kotka-hevosta kesytetty:

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationclassiqueTämä hevonen on erikoistunut klassiseen ratsastukseen