Guzma

Jäsenyyspäiviä : 4964 päivää
Yleistulos : 10.
Vararahasto : 4 823 542 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Mustangi Kellanvaalea
23:00
Energia
39%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 11163.42

Kestävyys
1932.5515
3865.10
Nopeus
2269.3715
4538.74
Kouluratsastus
438.6405
877.28
Laukka
446.665
893.33
Ravi
175.3815
350.76
Esteratsastus
319.1
638.20
Rotu: MustangiIkä: 3 vuotta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 155 cm
Sukupuoli: ruunaPaino: 493 kg
Väri: Kellanvaalea Syntymäaika: 08.08.2025
Kasvattaja: Guzma

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Tynnyrinkierto 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 0031
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 21966.20
Kestävyys4394.35  Laukka4391.99
Nopeus5649.42  Ravi1254.69
Kouluratsastus3138.08  Esteratsastus3137.66
BLUP:
-79.65
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
4394.36
4394.36
4394.36
4394.36
Nopeus
5649.42
5649.42
5649.42
5649.42
5649.42
Kouluratsastus
3138.08
3138.08
3138.08
3138.08
Laukka
4391.99
4391.99
4391.99
4391.99
Ravi
1254.69
1254.69
Esteratsastus
3137.66
3137.66
3137.66
3137.66
Tällä hevosella on 2139 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +14, nopeus: +14, kouluratsastus: +14, laukka: +14, ravi: +14, esteratsastus: +14

maleRuuna

kestävyys: +8, nopeus: +8, kouluratsastus: +4

sellewestern3x3*** lännensatula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

bridewestern3x3*** lännensuitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

falabellaFalabella

kestävyys: +8, kouluratsastus: +7, ravi: +9

tapiswestern1x1* lännensatulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bonnet1x1* korvahuppu

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bande1x1* fleecepintelit

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Tähän ajankohtaan saakka:
6. marraskuu 2026
Karsina:
3*** karsina vesikaukalo suihku pellava
Edut:
heinärehu kaura porkkana ape 3*** klassinen satula 3*** klassiset suitset 1* klassinen satulahuopa 1* korvahuppu 1* fleecepintelit

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationwesternTämä hevonen on erikoistunut lännenratsastukseen

Astutus

Tiedot

It's the Pizza Boy on tiimihevonen eikä sillä voi tehdä astutuksia.
Hevonen It's the Pizza Boy on ruuna, eikä sillä voi tehdä astutuksia.
reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset