Maple

Jäsenyyspäiviä : 979 päivää
Yleistulos : 69.
Vararahasto : 108 715 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Akhaltekinhevonen Ruunikko

-

11:00
Energia
79%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 28214.69

Kestävyys
3728.2115
7456.42
Nopeus
2381.7835
4763.57
Kouluratsastus
2949.848
5899.70
Laukka
1614.223
3228.45
Ravi
772.5485
1545.10
Esteratsastus
2660.7285
5321.46
Rotu: AkhaltekinhevonenIkä: 14 vuotta 10 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 165 cm
Sukupuoli: oriPaino: 512 kg
Väri: Ruunikko Syntymäaika: 25.08.2025
Kasvattaja: Maple Ansiot: 2 604 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 01400
Ravikilpailu 0741
Maastoratsastus 02020
Esteratsastus 0000
Kouluratsastus 0623
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 21555.87
Kestävyys5696.59  Laukka2466.62
Nopeus3643.30  Ravi1176.56
Kouluratsastus4501.35  Esteratsastus4071.45
BLUP:
100.00
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
5696.59
5696.59
5696.59
5696.59
5696.59
Nopeus
3643.3
3643.3
3643.3
3643.3
Kouluratsastus
4501.35
4501.35
4501.35
4501.35
Laukka
2466.62
2466.62
2466.62
Ravi
1176.56
1176.56
Esteratsastus
4071.45
4071.45
4071.45
4071.45
Tällä hevosella on 2099 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +18, nopeus: +18, kouluratsastus: +18, laukka: +18, ravi: +18, esteratsastus: +18

selleclassique3x3*** klassinen satula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

brideclassique3x3*** klassiset suitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

peigneKampa

kestävyys: +4, nopeus: +4

curepiedKaviokoukku

kouluratsastus: +8

potgraisseRasvapurkki

kestävyys: +8, nopeus: +8

tapisclassique1x1* klassinen satulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bonnet1x1* korvahuppu

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bande1x1* fleecepintelit

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Nimi:
Tähän ajankohtaan saakka:
5. marraskuu 2026
Karsina:
3*** karsina vesikaukalo suihku pellava
Edut:
heinärehu kaura porkkana ape 3*** lännensatula 3*** lännensuitset 1* lännensatulahuopa 1* korvahuppu 1* fleecepintelit

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationclassiqueTämä hevonen on erikoistunut klassiseen ratsastukseen

Astutus

Tiedot

reproductionAstutukset: 1
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset