kirva

Jäsenyyspäiviä : 3049 päivää
Yleistulos : 22.
Vararahasto : 52 313 320 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Akhaltekinhevonen Tummanruunikko
09:00
Energia
92%
Terveys
12%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 329.96

Kestävyys
43.6245
87.25
Nopeus
27.874
55.75
Kouluratsastus
34.4055
68.81
Laukka
18.8675
37.73
Ravi
9.0255
18.05
Esteratsastus
31.1845
62.37
Rotu: AkhaltekinhevonenIkä: 5 vuotta 10 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 157 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 355 kg
Väri: Tummanruunikko Syntymäaika: 13.10.2025
Kasvattaja: kirva

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0000
Ravikilpailu 0000
Maastoratsastus 0000
Esteratsastus 0000
Kouluratsastus 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 8843.58
Kestävyys2338.42  Laukka1011.36
Nopeus1494.15  Ravi483.79
Kouluratsastus1844.25  Esteratsastus1671.60
BLUP:
-64.36
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
2338.43
2338.43
2338.43
Nopeus
1494.15
1494.15
Kouluratsastus
1844.25
1844.25
1844.25
Laukka
1011.36
1011.36
Ravi
483.794
483.794
Esteratsastus
1671.6
1671.6
1671.6
Tällä tammalla on 828 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

Tällä tammalla ei ole yhtään bonuksia


Hevoskeskus

Tammaa Tamma ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Astutus

Tiedot

reproductionAstutukset: 1
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset