kirva

Jäsenyyspäiviä : 3045 päivää
Yleistulos : 22.
Vararahasto : 50 422 226 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Akhaltekinhevonen Punaruunikko
09:00
Energia
100%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 1841.19

Kestävyys
232.7055
465.41
Nopeus
144.91
289.82
Kouluratsastus
189.2475
378.50
Laukka
100.8155
201.63
Ravi
96.6635
193.33
Esteratsastus
156.2545
312.51
Rotu: AkhaltekinhevonenIkä: 6 vuotta 4 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 161 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 468 kg
Väri: Punaruunikko Syntymäaika: 06.11.2025
Kasvattaja: kirva

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0000
Ravikilpailu 0000
Maastoratsastus 0000
Esteratsastus 0000
Kouluratsastus 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 13292.72
Kestävyys3359.32  Laukka1456.04
Nopeus2092.88  Ravi1396.08
Kouluratsastus2731.67  Esteratsastus2256.73
BLUP:
-59.68
-100 0+100

Alkuperä

Isä: Chiiiill ʙᴏʀɴ ғʀᴏᴍ ғɪʀᴇ
Emä: Hevonen katosi
Akhaltekinhevonen
50.0%
Tennesseenwalker
50.0%

Erinomaisuus

Kestävyys
3359.32
3359.32
3359.32
3359.32
Nopeus
2092.88
2092.88
2092.88
Kouluratsastus
2731.67
2731.67
2731.67
Laukka
1456.04
1456.04
Ravi
1396.08
1396.08
Esteratsastus
2256.73
2256.73
2256.73
Tällä tammalla on 1272 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

Tällä tammalla ei ole yhtään bonuksia


Hevoskeskus

Tammaa Tamma ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Astutus

Tiedot

reproductionAstutukset: 1
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset