sissikaroliina

Jäsenyyspäiviä : 121 päivää
Yleistulos : 1690.
Vararahasto : 137 219 equusta
Edelliset omistajat

Ezoshika

compagnonezoshika
Ratsuhevonen Akhaltekinhevonen Musta
20:00
Energia
23%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 25159.80

Kestävyys
3448.114
6896.23
Nopeus
2209.835
4419.67
Kouluratsastus
2726.9895
5453.98
Laukka
1363.8165
2727.63
Ravi
361.6605
723.32
Esteratsastus
2469.4845
4938.97
Rotu: AkhaltekinhevonenIkä: 15 vuotta 4 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 165 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 460 kg
Väri: Musta Syntymäaika: 13.09.2025
Kasvattaja: Maple Ansiot: 2 796 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0913
Ravikilpailu 010133
Maastoratsastus 0145
Esteratsastus 0023
Kouluratsastus 0122
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 21711.55
Kestävyys5739.41  Laukka2483.04
Nopeus3668.61  Ravi1184.92
Kouluratsastus4534.93  Esteratsastus4100.64
BLUP:
100.00
-100 0+100

Alkuperä

Isä: Ow Maple Syrup
Emä: Kani Maple Syrup
Akhaltekinhevonen
100.0%

Erinomaisuus

Kestävyys
5739.41
5739.41
5739.41
5739.41
5739.41
Nopeus
3668.61
3668.61
3668.61
3668.61
Kouluratsastus
4534.93
4534.93
4534.93
4534.93
Laukka
2483.04
2483.04
2483.04
Ravi
1184.92
1184.92
Esteratsastus
4100.64
4100.64
4100.64
4100.64
Tällä tammalla on 2114 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

selleclassique3x3*** klassinen satula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

brideclassique3x3*** klassiset suitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

peigneKampa

kestävyys: +4, nopeus: +4

curepiedKaviokoukku

kouluratsastus: +8

potgraisseRasvapurkki

kestävyys: +8, nopeus: +8

bonnet1x1* korvahuppu

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

tapisclassique3xpinataSatulahuopa 3***

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

bande3xnoel13*** fleecepintelit

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

compagnonezoshikaEzoshika

laukka: +4


Hevoskeskus

Tammaa t. Myy 21711.55 ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationclassiqueTämä tamma on erikoistunut klassiseen ratsastukseen

Astutus

Tiedot

Seuraava astutus: 16 vuotta
reproductionAstutukset: 2
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset