ainoi

Jäsenyyspäiviä : 918 päivää
Yleistulos : 566.
Vararahasto : 8 835 636 equusta
Edelliset omistajat
Varsa Suomenhevonen Sysirautias, liinaharja
09:45
Energia
100%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 2812.88

Kestävyys
225.1015
450.20
Nopeus
238.86
477.72
Kouluratsastus
245.877
491.75
Laukka
218.515
437.03
Ravi
253.671
507.34
Esteratsastus
224.415
448.83
Rotu: SuomenhevonenIkä: 4 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 125 cm
Sukupuoli: oriPaino: 151 kg
Väri: Sysirautias, liinaharja Syntymäaika: 23.10.2026
Kasvattaja: ainoi

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 13829.30
Kestävyys2213.39  Laukka2148.62
Nopeus2348.67  Ravi2494.31
Kouluratsastus2417.67  Esteratsastus2206.64
BLUP:
-99.51
-100 0+100

Alkuperä

Isä: Kelmi
Emä: Ariane From Blood and Ash
Suomenhevonen
100.0%

Erinomaisuus

Kestävyys
2213.39
2213.39
2213.39
Nopeus
2348.67
2348.67
2348.67
Kouluratsastus
2417.67
2417.67
2417.67
Laukka
2148.62
2148.62
2148.62
Ravi
2494.31
2494.31
2494.31
Esteratsastus
2206.64
2206.64
2206.64
Tällä hevosella on 1325 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

Tällä orilla ei ole yhtään bonuksia


Hevoskeskus

Ratsuhevonen Liinakko
Stormarn on alle 6 kuukauden ikäinen ja asuu vielä emänsä kanssa, joten sinun ei tarvitse majoittaa sitä hevoskeskukseen.

Koulutus

pictoalertHevosta Stormarn voidaan alkaa kouluttaa, kun se on 2 vuotta.
Se on vasta 4 kuukautta vanha!

Astutus

pictoalertHevosta Stormarn voidaan tarjota astutuskäyttöön, kun se on 2 vuotta 6 kuukautta.
Se on vasta 4 kuukautta vanha!

Tiedot