Häjyy

Jäsenyyspäiviä : 1792 päivää
Yleistulos : 151.
Vararahasto : 13 624 814 equusta
Edelliset omistajat
Varsa Quarterhevonen Punaruunikko
09:00
Energia
99%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 512.77

Kestävyys
29.279
58.56
Nopeus
47.5095
95.02
Kouluratsastus
54.8565
109.71
Laukka
65.9945
131.99
Ravi
14.662
29.32
Esteratsastus
44.085
88.17
Rotu: QuarterhevonenIkä: 10 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 138 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 209 kg
Väri: Punaruunikko Syntymäaika: 07.10.2025
Kasvattaja: baahtisvaahtis

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 6296.34
Kestävyys719.03  Laukka1620.69
Nopeus1166.74  Ravi360.07
Kouluratsastus1347.17  Esteratsastus1082.63
BLUP:
-98.08
-100 0+100

Alkuperä

Isä: Chilan ~Taika~
Emä: t Baahdon kokoelmat
Quarterhevonen
100.0%

Erinomaisuus

Kestävyys
719.035
719.035
Nopeus
1166.74
1166.74
Kouluratsastus
1347.17
1347.17
Laukka
1620.69
1620.69
1620.69
Ravi
360.071
360.071
Esteratsastus
1082.63
1082.63
Tällä tammalla on 573 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +10, nopeus: +10, kouluratsastus: +10, laukka: +10, ravi: +10, esteratsastus: +10


Hevoskeskus

Tähän ajankohtaan saakka:
15. marraskuu 2026
Karsina:
3*** karsina vesikaukalo suihku pellava
Edut:
heinärehu kaura porkkana ape

Koulutus

pictoalertHevosta Quarterhevonen voidaan alkaa kouluttaa, kun se on 2 vuotta.
Se on vasta 10 kuukautta vanha!

Astutus

pictoalertHevonen Quarterhevonen on sukukypsä, kun se on 2 vuotta 6 kuukautta.
Se on vasta 10 kuukautta vanha!

Tiedot